Nejlepší hlášky

<a> Lol :D na netu jsem hledam neake obrazky Subaru Impreza 1998 najde mi to obrazek pod nim nápis 1998 Toyota Supra a je tam obrazek Lotus Elise... :D

Komentář: maras fakt...

<KGB> jak se mas jinak ty moje prdelko jalova?
<Hell> ja se mam super
<Hell> zbila sem sefa a dala vypoved

<Janicka> hele nevis jestli spolu jeste chodi Honza s Lenkou?
<Petra> Ne, proc?
<Petra> Honza neni tvuj typ... Lenka taky ne... tak proc se ptas?
<Janicka> lool ne, jen jsem je dlouho nevidela spolu se muckat
<Petra> treba maji krizi
<Janicka> coze? krizi? takhle brzo?
<zuzka> oni se kříží? takhle brzo?

<skutr> caues Kamile
<Kamil> cau
<skutr> jen sem te chtela pozvat na oslavu mych uz 20. narozenin... bude to 23 az 24 unora u nas v Hurze :)
<skutr> doufam, ze se tu ukazes
<Kamil> kde?
<skutr> Hruze :)... to je takova chata :)... u nas v Bratcicich
<Kamil> chara v braticich? kde bych se tam vzal? :-D
<skutr> no asi dojel, prespal a odjel :)
<Kamil> no dobre, tak zejtra nebo v nedeli?
<skutr> az 23 :)
<Kamil> jo klidne, to je nejaka akce u vas
<Kamil> ?
<skutr> ses nakej mimo ne :)
<Kamil> 10 piv a asi stejne panaku, rozumime si? :-D
<Kamil> a mala klavesnice na notewbooju :-D
<skutr> no tak to uz jo .)... tak ja ti to radsi zitra napisu znovu ju .)...

Komentář: Když se pouští icq po příchodu z hospody...

<on> nie, tych kolacov sa nedoknes, budem sa hanbit s tebou ist na kupalisko :)
<ona> aj tak nemam plavky
<on> mas troje z minuleho roka
<ona> iba dvoje

Komentář: 2=0, ženská matika

<a> Učil si sa?
<b> Tak trochu...
<a> Trochu je málo, málo je nič, nič je za 5, padaj.

Komentář: :D:D

<a> vies ono to je take... oneee... povznasajuce ked ju obijmem... alebo ked sa bozkavame... chapes...
<a> mam pocit ako by mi srdce chcelo vyskocit alebo... neviem co
<b> ta to laska
<a> no... len zeby som nemal srdecnu aritmiu

Komentář: ...ach ta láska

<Parník> kde je ten bratr, když ho potřebuju...
<Parník> ...potřebuju vidět, že se někdo učí míň než já

Komentář: Před maturou...

<a> Cus co delas?
<b> Brouzdám po netu....
<a> Jsem se dočetl, že kudy projede Obama, tam musí být zavřená okna
<b> To protoze smrdi :-!

<ona> Takže mám přijet v sobotu a odjet v neděli, jo? Ale to se o mě musíš pořádně postarat...
<on> třeba?
<ona> Jak o psa... Nakrmit, dát napít, vyvenčit,opíchat, pomazlit, spát... :D

Komentář: I to se najde...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.