Nejlepší hlášky
<ona> a tak určité miesta by si si mohol holiť, nemyslíš? :D
<on> ne... a nebudu si holit ani obličej a budu jak krakonoš :D
<ona> ako čo?
<on> takový český gandalf z hor
<ona> gan čo? :D
<on> prostě fousatý čáryfuk
<ona> ahaaaa :D
<Duff> že ta felcka nejede, když je plná lidí jsem si už zvykl, ale že nejede když má plnou nádrž to už je trošku moc..
<Zajda> tak ty bys taky neběhal po deseti longrech :D
<a> ... hele, takovej technickej dotaz na racionalne mysliciho cloveka...
<b> No sem s tím. Racionále já rád. Dobře křupou.
Komentář: Racionální? WTF?
<a> dnes <b> perlil :D
<c> wat?
<a> platil v obchode kreditkou a predavačka na neho "a môžem priložiť?" jako že bezkontaktná platba
<a> a ten idiot "ja by som aj zasunul" :D
Komentář: nebola škaredá
<Admin> Zdravím, na ústavu změnili KDC pro realm XYZ a námi používaná KDC již nejsou podporována. Aktualizujte si tedy prosím na svých strojích konfiguraci v /etc/krb5.conf dle konfigurace strojů abc.fi.muni.cz či xyz.fi.muni.cz.
<B> Teda, upřímně mě děsí že jsem pochopil tvůj mail.
Komentář: B je kovaný windowsák
19:32:10 <Já> Buď se tomu směješ, i když jsi nepochopila co jsem tím měl na mysli.
19:32:20 <Já> Nebo jsi to pochopila, ale nedáváš to vůbec najevo.
19:32:29 <Ona> Tak to řekni rovnou že sem debil :DD
19:32:31 <Já> To je ta druhá a pravděpodobnější možnost.
19:32:37 <Já> Sakra špatné načasování!
19:32:42 <Ona> Nejlepší!! :DD
* <a> zkouší, za jak dlouho ho to vykopne za nepřítomnost (což je 45 minut)
* 10 minut
* 20 minut
* 30 minut
* 40 minut
* 44 minut
-!- <b> has joined #
<b> Ahoj <a>, jak se máš?
<a> Moment, něco zkoušim..
* 1 minuta
<a> Tak počkat..
<a> hele, píšu CV, nevíš kdy jsme makali v tom call centru?
<b> Ty jo to netuším...někdy v 15 nebo v 16 ne?...prvák druhák
<a> no, a nevíš jestli prvák nebo druhák?
<b> spíš druhák prvák jsem hrál ragnarok a v druháku wowko a vim že jsem se z práce těšil na wowko
<a> Nesnáším reklamy s písničkou. Jsou šíleně vlezlý =="
<b> to mi povídej...
<a> Nejčerstvější hovínka nasbíráme (jé jé jé) pejsek nám je přináší už už. (lá la la la la la) Sračičku i čůránky tam přidáme (jé jé jé) do polívky přijdou v chvilce už. Co to neseš mami, asi polívku kam nablila jsi, sežer si ji, naser si s ní, strašně smrdí, nechoď sem s ní. Serte s chutí. Vitana.
<b> ty se nudíš, viď?
<a> Trošku.
<a> Tak to je moc
<b> Co je?
<a> Chci naštvat kámoše, tak mu tu pouštim Luštělu. Zesílim zvuk a skype mi napíše: Posloucháte vysoce kvalitní zvuk.