Nejlepší hlášky

<on> Ahoj, tak co, kdy skocime na to kafe?
<ona> Ahoj, no me to je celkem jedno, ale hodi se mi to pondeli nebo utery, kdyztak si vyber.
<on> tak pondeli?
<ona> a jiny den nemuzes?
<on> tak utery?
<ona> ja muzu ctvrtek a patek.
<on> ??? Radsi jeste uvidime.

<a> ted sem si vyndal z nosu fakt mrte velkyho holuba a nevim co s ním
<b> udělej z něj netopýra
<a> dalo by se rict ze sem ho z nej udelal..protoze letel do tmy..(za skřín):-D
<c> pozor evoluce je svině za pár let tě udusí ve spánku :-D

<a> čo nové?
<b> neviem, chcel by si žiť večne? otec má dobrý recept :)
<a> aký? :D
<b> známy mu povedal že jeho dedo má už 98 a je zdravý, lebo každý deň pije pivo, niekde na internete čítal že nejaký 100 ročný američan jedáva každé ráno slaninu a v TV videl že aj každodenný poldecák destilátu pomáha, tak to všetko robí ibaže strojnásobil dávkovanie...sestra sa ho opýtala, či by sa nemal aj hýbať a on povedal že aj tak je prakticky nesmrteľný a nemá nato čas keď je celý deň v liehu :)

Komentář: v zdravom tele...

<a> máš holt jen kamarády jako já co jsou furt u pc :D
<b> toe fakt :DDD kamo ten svet jde do pici ae totalne...dneska prisel bracha ze skoly s obrazkem.hranaty slunce hranatej pes hranatej clovek...rikam co to je dopici..a on na to:minecraft
<a> :D:D:D lol!

Komentář: dnešní doba

<a> nazdar ideš si zahrať ruskú ruletu?
<b> jasné ;D
<b> máš revolver ?
<a> nie ale viem zohnať glock
<b> LOL dobre ale začínaš :D

<A> Víš, jakej je rozdíl mezi motorkou a autem?
<B> Ne
<A> Tak by ses nad sebou mel zamyslet :DDD

<a> tak to vypadá, že budeme mít opět zatopenej sklep
<b> počkej počkej, vždyť jsi mi onehdy tvrdil, že vás vyloučili ze záplavového nebezpečí
<a> no, táta se včera vrátil z hospody na prahu tvrdého restartu, přesto naznal, že před spaním si naleje velkého panáka random alkoholu, co nalezl v lednici
<a> říkal jsem dědovi, aby si projímadlo dal do jiné lahve než té s nápisem crystal vodka O_o

<a> Nazdar holky, ja som Bystrozraky...chce niektora z vas spoznat Sirokeho a Dlheho?;)

<ona> ahoj: mne urco neznas ale si velmi pjekni a nebo spis sexi jmenuji se paja mit ze ylinskeho kraje distak jeste napis tak distak ahoj
<> ja říkat ahoj ty, já být ze ústecký kraje a nevidět zda ty být sexi a proto nevědět jestly být ty cizina nebo de**l
<ona> ahoj: ti jsi cizinec ja jsem ceska za par dni tam budu mit fotky tak je distak uvidis , ale ty jsi fakt sexi moc se mi libis ta fotka je pjekna ale nic tak distak jeste napis tak ahojda :2: :-)

Komentář: neměl jsem sílu jí dál odpovídat...

<a> jedinou překážkou mezi mnou a sexem je moje žena :-(

Komentář: Diskuze na téma nejčastější zábrany při sexu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.