Nejlepší hlášky
<a> hele kdo u vás na vanoce nosí dárky?
<b> jezisko
<a> jezisko?
<a> husté jmeno :D
<b> :D
<a> ježisek i u nás
<a> ja myslel že u vas nosí matka tereza nebo nekdo takový
<a> Hey sem se dneska pobavil prisla matka domu tak ji rikam: "Volal UPC direkt". A ona "COOOOO? upící dědek?" a co chtěl?"
<a> ne vole... berem pohlavní orgány
<a> v rodince
<b> :-D
<b> jako oci, usi, nos, ...
<a> POHLAVNI
<a> :-D
<b> ty jsou po hlave...
<a> dick a cunt
<b> a vis co je nejrozsirenejsi pohlavni nemoc?
<a> nejrozsirenejsi? to nevim... hiv?
<a> ale vim ze jich je hodne
<b> LUPY! po hlave...
<a> pico xD
<on> hele vykouříš mi ho za 5 tisíc?
<ona> ani náhodou...
<ona> a proč tak najednou? myslela sem že se nemáme rádi
<on> no nemáme... ale potřebuju peníze
Komentář: bejvalka a bejvalák
<a> Bože... Příjde otec domů, tak mu říkám
<a> -Ahoj
<a> -Čau
<a> -Jak bylo ve škole?
<a> -No... Mamka spadla ze schodů a je mrtvá, psa srazilo auto, učitelka zemřela na aids a náš třídní de za mříže a dostal jsem tři špatný známky.
<a> -Aha... Aha... A z čeho?
<a> To už je prostě důkaz, že je asi ani nic jinýho nezajimá.
<b> Jojo... To známe :))
<lamatko> Kde ses? V pribrami?
<Vodny> jj
<lamatko> aha, ja myslel ze v praglu
<lamatko> nebo ty v pha nemas bydleni?
<Vodny> nemám
<Vodny> jezdim tam každej den
<lamatko> OMG! No to mne poser...
<Vodny> v PHE bych nebydlel
<lamatko> To bych asi zdechnul...
<Vodny> :-)
<Vodny> až mi tam bude bydlet přítelkyně tak se tam taky možná přesunu
<Vodny> ale do tý doby
<Vodny> ani náhodou
<Vodny> nechci bydlet na betoně
<lamatko> Ktera? Leva nebo prava?
<Vodny> pravá
<Vodny> mám jednu
<lamatko> Ja mam kazdej vecer dve a muzu si vybirat...
<Vodny> kreténe :-D
<Vodny> až teď jsem to pochopil
<lamatko> LOLku... :D
Komentář: Neni nad pravou pritelkyni... :P
<A> zitra mam druhe kolo pohovoru v londyne...jak jsme prijeli, tak na me cekala na pondeli pozvanka na interview do firmy, kt dela Business Intelligence a na zitra musim zpracovat nejake otazky k case study...vypada to, ze by me pichli do divize, ktera dela due dilligence a politicky risk management, ale to nemam potvrzene...kazdopadne drz palce...kancl maji na Canary Wharf
<B> K*rva, je to hezky, ale o cem to WTF mluvis? mam pocit, ze rozumim jen predlozkam a spojkam :-)
<B> Co je: Business Intelligence, dilligence a politicky risk management ?
<A> ve zkratce radis podnikum zda jit do nejakeho obchodovani s partnery, u kterych si chteji dopredu zjistit, jake riziko mohou tim obchodovanim ocekavat....tzn tahle firma poskytuje risk management, kdy se snazi podnikum poradit, co delat, aby risk v obchodovani co nejvic snizili....
<A> risk je posuzovan z ruznych hledisek....treba ve venezuele muzes ocekavat politicky risk....socialismus, diktator, lidi demagogicky nastaveni proti imperialismu....tedy je otazka do jake miry tam chces jako nadnarodni firma podnikat.....
<B> Cili radi, necha si za to platit a odpovednost nenese zadnou... Do toho bez :-)
<A> presne jak rikas :-)
Komentář: Bussiness newspeak polopatě
<a> Asi smažu tvůj kontakt na icq
<b> To ti nepomůže
<a> Proč myslíš?
<b> Psát můžu pořád :-D
<a> I v ignore listu?
<b> hehe...
<b> To je pro slabochy
<Matt> odhad
<Matt> vies co je odhad?
<Matt> kazdy predmet v blizkosti hada
<a> Studente, jak je možné, že s náma ženský takle mávaj???
<b> Protože máme něco co jim chybí... :-P :-D
<a> Mozek???