Nejlepší hlášky

<a> hej já už sem tak zblbej z toho icq, že do vyhledávače automaticky píšu smajlíky :D

<a> Zase zbytečnej příklad. Mám trojúhelník ABC a znám délku všech stran. K čemu, sakra, potřebuju znát úhly? Navíc si to můžu vždycky narýsovat.
<b> Tak jasně. Pro Tebe je to zbytečné, ale v okamžiku, kdy si diskretizuješ nějakou soustavu diferenciálních rovnic a řešíš působení sil na trojúhelníkové mřížce, to je docela zásadní. Já třeba taky nic takovýho zrovna nedělám, ale nikdy nevíš!

<a> jsi tady? musim ti něco říct
<b> jo, copak zase?
<a> sme dneska jeli s <c> v Brně kolem Zetoru jak tam mají to velký parkoviště plný traktorů a <c> prej:,, Tady mají traktorů, že by je mohli prodávat." Sme v autě všichni lehli smíchy
<b> lol :)

Komentář: když někdo neví co je Zetor

<A> jsi fakt hloupa nebo to jen delas?
<B> nedelam
<A> aha no tak tim se to cele vysvetluje

Komentář: ona to fakt myslela vazne..

<a> Hele, popravdě už ani nevim, nepamatuju si, proč sme se naposled pohádali, ale rozhodně si zatim stojim.

<a> Zdravím, mám problém při vytváření objednávky ve vašem Eshopu.
<b> Dobrý den, můžete být konkrétnější.
<a> Naskládal jsem položky do košíku, pak se do něj podíval že to objednám a jsou tam věci které jsem nechtěl a nejdou odstranit.
<b> A o jaké věci se jedná?
<a> Balné a přeprava, dohromady 145kč
<b> To je standartní položka kterou účtujeme ke každé zásilce a zahrnuje manipulační a přepravní poplatky.
<a> Aha, tak v tom případě nemám zájem.

Komentář: Nakonec ta položka odstranit šla

<a> tyjo aleš mě dneska celkem dostal, buď lže nebo je čtyřprocentní :D
<b> cože??
<a> vedli jsme debatu na téma "porno a muži" no a začal mi tvrdit, že ho porno nezajímá, nijak ho neoslovuje a že na něj nekouká
<a> a to hlavně proto, že je naprosto nereálný, nepřirozený a většinou se za něj i platí
<b> tak hlavně že hraje WoWko :D

<a> prosim vas kam mam pisat ziadost o unban
<a> ked som ju napisal sem zrusili ste ma a napisali ze ju mam napisat vyhradne do zadostiounban@posterus.cz ktore nefunguje . Tak kam prosim?
<pancake> zadostiounban@posterus.cz je emailová adresa, ne webová stránka, možná proto ti to nefunguje...
<a> dakujem

<> Ahoj mami, co mám dnes na oběd?
<máma> Kuře s rýží.
<> A nebude to to kuře, co zbylo od předvčerejška? :D
<máma> Bude čerstvě ohřáté ;)

Komentář: Zlatá maminka :D

<a> tak som teda pozrel to video co si mi poslal
<b> a co hovoris? slusne ze?
<a> no tak zacalo to tak zaujimavo, prisiel chlapik, pozdravil tu blondinu co sedela za klavirom a ze "co budeme dnes hrat?" Tak som cakal ze parada ze nejake zaujimave hudobne video, mozno sa nieco priucim popripade dobry napad co sa naucim hrat...
<b> :D no tak to som ta asi nepotesil :D
<a> no ked mu rozopla zips zacal som uvazovat o tom, co je to za video. A ked 15 minut furt len tr*tkali a bolo jasne ze nic nezahraju tak som to vypol... :(

Komentář: kamarat klavirovy maniak :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.