Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Somin“

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

<a> Dobrej trapas sem si udělal :-)
<b> Jakej?
<a> Stavil jsem se k Vietnamcům do obchodu koupit jen nějakou blbost, a když platím tak mi říká: "šešešášet?"
<a> Říkám... Jak šedesát šest? mám tu napsané 40.
<a> Pořád se semnou hádal až přišla jedna paní a řekla že se mě ptá, jestli chci sáček.

Komentář: ŠešeŠášet? ---> ChceteSáček?

<a> co se ti na ni nelibi????
<b> Má piercing mezi očima, v puse, v pupku a tetování na zadku.
<a> no a???
<b> Už jí chybí pouze kruh do nozder a visačka na ucho.

<a> Nějak se mi kabel kousnul ve zdi, zkusim to uvolnit
<b> To mi připomíná
<b> Jednou se mi takhle kousla tkanička
<b> Tak jsem za ní rval a
-!- a has left
<b> Takhle to dopadlo no..

<děda> Ahoj, jaktože je Týna na netu, když jsem jí dal zákaz do konce července?
<dcera> Tak já jí nehlídám 24 hodin denně
<děda> Asi bys měla, je pěkně voprsklá!
<dcera> No to máš pravdu. Ale jak víš, že byla na netu a proč je voprsklá?
<děda> Na netu byla, protože má novej příspěvek na zdi a voprsklá je, protože si myslela, že se mnou vyjebe, když si mě vyřadí z přátel.

<Káča> A je to tady - Apolenky první vysvědčení..... má samý jedničky :-D
<Lucie> Hej! gratulace,v ktere pak tride je?

<a> stáhl sis ten Team Fortess
<b> ne
<a> proč?
<b> Šel jsem si ještě pro jídlo a po cestě jsem potkal Honzu a ten měl nějáké debilní kecy tak jsem na něj zakřičel ať jde do prdele bohužel to slyšel nějáký bouchač tak mi dal přes držku že se mi ještě teď točí hlava tak jsem šel domů a po cestě jsem potkal psa nějak mu zavoněl můj oběd a aby ho ukořistil kousl mě do ruky ,pak jsem přišel domů spadl jsem ze schodů a zlomil si nohu a teď se chystám do nemocnice
<a> To jako fakt?
<b> Ne ,přišel jsem domů udělal jsem si Kafe poslouchal beatles a teď jdu do hospody a na nějáké Team Fortess ti seru

<a> no tyvole, ten můj bratr je ale dement, to snad neni možné
<a> já jsem s kamarádkou u kompu a on spí na patře a najednou se ozve
<a> "Mamííííííí kde je můj kouzelnej kapesníček?! Někdo mi ukradl kouzelnej kapesníček! Kde ho mám? MAMÍ MAMÍ MAMÍ!"
<b> Ježiš :D, a kolik mu je?
<a> za měsíc mu bude 25 =)

<a> Pamatují si jak tenkrát <c> zaperlil :D
<b> jak? :D
<a> No, my jsme měli docela fajnového kantora na fyziku.
<a> A jelikož to byl "obětavý" člověk který rád vysvětlil látku žákům co jí naprosto nechápou tak po skončení jeho proslovu pronesl větu "Notak, když něčemu nerozumíte, ptejte se. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědí"
<a> Tak <c> využil momentu a nadšeně zvedl ruku.
<a> Po vyvolání z něj vypadlo "Pane učiteli, když dam nohy na koleje a ruce na vodivé dráty, pojedu jako tramvaj?"

Komentář: Prý nepojede...

<a> Můžeš mi prosím poslat něco o alfa reduktázách?
<a> Na seznamu mi to nic pořádnýho nenajde..
<b> Google!!
<a> Po 5ti minutách brnkání na logo zapomínám co jsem hledal :/

<a> Tak jsme měli ve škole tu inspekci...
<b> A? Co dělali?
<a> Právě že nic...:D
<a> Na Matiku přišel starší pán s notebookem a kávou, sednul si do zadní lavice a když se chtěl napít tak omylem drcnul loktem do klávesnice...
<b> A co já s tím?
<a> No chvíli vydrž.
<a> No a když jsme něco počítali tak se z notebooku ozvalo HEADSHOT!!! :D:D:D

Komentář: Pán je závislák...:D:D:D

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.