Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Somin“

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

<ona> Milacku, uy jsi videl ten suprovej film Novy mesic o upirech<<
<on> Ne, vcera jsem si to chtel stahnout kvuli tobe, ale kdyz jsem na uloz.to mel opsat kod BLBE tak jsem si to rozmyslel!

<dcera> Já bych chtěla děsně moc hnědý vlasy
<dcera2> Já bych chtěla blond
<otec> Já bych chtěl vlasy...

<> asi jsem se zamiloval :-)
<A> do čeho?
<B> do čeho?
<C> do čeho?
<> divné, že se nikdo nezeptá: do KOHO?

<on> Ten tvůj otec je ale hrozný prase...
<ona> Proč jako?
<on> Tím samým šroubovákem, co si vrtá palec u nohy si pak míchá pivo aby tam neměl bublinky...
<ona> To není vůbec pravda, pivo si míchá propiskou a palec si operuje lámacím nožíkem. Šroubovákem si akorát porcuje žebírka...

<ona> Čůůz!:PP Hey dneska jsem tě viděla a slušelo ti to:-** Nezašel bys někam?
<on> Promiň, někoho mám.
<ona> Koho?:(((
<on> Svojí soudnost.

<a> proc prave prisla ta nova kolegyne od tebe tak zamlknuta?
<b> spatny nacasovani
<a> jak to myslis?
<b> ale proste jsem delal takovou monotoni praci a poslouchal songy
<b> a presne kdyz vesla tak tak jsem poslouchalm s peckama v usich, chinaski - vedouci
<b> a odrecitoval jsem cast textu aniz bych vedel, ze vesla ke me
<a> kterou cast?
<b> "vypadnete z moji kancelare"

<ona> život je jak žebřík do kurníku..krátký a posraný;):D
<on> jo ale vy slepice si po něm serete samy!;)

<ona> vcera vecer som nieco skusala a spalila som si kozu.ani nevies ako to boli
<on> lavu alebo pravu kozu?
<ona> kožu ty debil!

Komentář: vidno na co chlapci myslia

<a> fajn titulek "Houbaři našli minu a granáty"
<b> tak to musela být bomba polívka

<a> Dneska mě dostala malá Lucinka
<b> povídej, co to číslo zase provádělo
<a> no, kreslily jsme spolu křídama na chodník - princezny, traktory, prasátka...pak na mě Lůca: "Víš co nakreslíme teď? Bábu Sociálku! Ta bere děti... a nesmím o ní říkat paní učitelce ve školce, jinak si pro mě příjde."

Komentář: Lucince jsou čtyři ;)

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.