Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Somin“
<ona> Milacku, uy jsi videl ten suprovej film Novy mesic o upirech<<
<on> Ne, vcera jsem si to chtel stahnout kvuli tobe, ale kdyz jsem na uloz.to mel opsat kod BLBE tak jsem si to rozmyslel!
<dcera> Já bych chtěla děsně moc hnědý vlasy
<dcera2> Já bych chtěla blond
<otec> Já bych chtěl vlasy...
<Já> asi jsem se zamiloval :-)
<A> do čeho?
<B> do čeho?
<C> do čeho?
<Já> divné, že se nikdo nezeptá: do KOHO?
<on> Ten tvůj otec je ale hrozný prase...
<ona> Proč jako?
<on> Tím samým šroubovákem, co si vrtá palec u nohy si pak míchá pivo aby tam neměl bublinky...
<ona> To není vůbec pravda, pivo si míchá propiskou a palec si operuje lámacím nožíkem. Šroubovákem si akorát porcuje žebírka...
<ona> Čůůz!:PP Hey dneska jsem tě viděla a slušelo ti to:-** Nezašel bys někam?
<on> Promiň, někoho mám.
<ona> Koho?:(((
<on> Svojí soudnost.
<a> proc prave prisla ta nova kolegyne od tebe tak zamlknuta?
<b> spatny nacasovani
<a> jak to myslis?
<b> ale proste jsem delal takovou monotoni praci a poslouchal songy
<b> a presne kdyz vesla tak tak jsem poslouchalm s peckama v usich, chinaski - vedouci
<b> a odrecitoval jsem cast textu aniz bych vedel, ze vesla ke me
<a> kterou cast?
<b> "vypadnete z moji kancelare"
<ona> život je jak žebřík do kurníku..krátký a posraný;):D
<on> jo ale vy slepice si po něm serete samy!;)
<ona> vcera vecer som nieco skusala a spalila som si kozu.ani nevies ako to boli
<on> lavu alebo pravu kozu?
<ona> kožu ty debil!
Komentář: vidno na co chlapci myslia
<a> fajn titulek "Houbaři našli minu a granáty"
<b> tak to musela být bomba polívka
<a> Dneska mě dostala malá Lucinka
<b> povídej, co to číslo zase provádělo
<a> no, kreslily jsme spolu křídama na chodník - princezny, traktory, prasátka...pak na mě Lůca: "Víš co nakreslíme teď? Bábu Sociálku! Ta bere děti... a nesmím o ní říkat paní učitelce ve školce, jinak si pro mě příjde."
Komentář: Lucince jsou čtyři ;)