Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Somin“

<a> Tak jedu vlakem do školy a jeden chlap se ptal průvodčího: kolik stojí Luhačovice? a on říká: Luhačovice? no tak 25-30 miliard by mohlo stačit... Ten chlap na něho čumel a průvodčí: jo vy chcete jízdenku do Luhačovic? já myslel, že chcete koupit celé Luhačovice.
<a> hej celý vagon výbuch smíchu :D
<a> tento průvodčí má vždycky dobrou náladu a zajimavé hlášky :)

<a> Tak jsem včera tvý ségře na mail napsal, že bych ji chtěl hrozně voptáhnout :D
<b> Ty magore,já nemám ségru....jak se jmenovala křesním?
<a> Jana...
<b> No, to bude mít máma radost....

Komentář: Když vám kamarád dělá do mámy.....

<a> za poslední týden jsem změnil dva názory"
<b> "jaké???"
<a> "česko POTŘEBUJE euro, a němčina je ZBYTEČNÝ jazyk!"
<b> ":D co tě k tomu přimělo?"
<a> "hmmm jseli sme s kámošema do německa a došel nám benzín...:D"

<a> tak jak bolo na vylete?
<b> pohoda, kupil som si taku figurku ze sv. Martin ci co patron stratenych veci
<a> funguje? :D
<b> netusim, uz cestou spat som ho stratil

<a> no tak se mi stal megatrapas...
<b> co zase?
<a> ale malá mě furt prosila že chce vidět jak to vypadá v kostele tak jsem ji tam v neděli vzal.Asi po dvaceti minutách těžká nuda, tak jsem si pustil písničky do sluchátek z mobilu.Nějak jsem zaklimbal a Kačka jak mě chtěla probrat tak mi z mobilu vytáhla sluchátka na celý ten tichý kostel se ozvalo "Haló tady je Lucifer, haló tady je Lucifer"...

Komentář: pitomé písničky z pohádek :-)))

<ona> dneska jsem byla s ročním prckem venku, nevěřil bys jak je roztomilej!
<on> maly deti nejsou roztomily
<ona> tenhle byl uplně úžasný! víš co mně napadlo?
<on> jo
<on> jestli chces neco co slinta, smrdi, kazdou chvili se to posere a furt to ma tendenci ti zuzlat kozy, pritahni si z nadrazi ozralyho bezdomovce

<ona> Ty už mě najednou nemáš rád? :-(
<on> to neni najednou...

<a> Ahoj, nechceš se mnou jít na přednášku o prokrastinaci? Určitě by se ti taky hodila.
<b> Čus, ani ne, možná jindy...

Komentář: Prokrastinace - tendence odkládat nepříjemné úkoly na pozdější dobu.

<a> tak dnes mal moj pes svoj nadrajhsi obed vo svojom zivote
<b> nejake chutne masko? :))
<a> nie, na stolicke som nechal 100 eurovku, odbehol som si umyt ruky a on mi ju zatial zozral

<antivirus> ne že bych tu chtěl říkat nechutnosti ale docela nepříjemne je když se sprchujete a začnete zvracet...
<Maggot> Když se na sebe nahýho nemůžeš dívat ani ty, tak je to špatný

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.