Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Somin“

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

<KamikazeKozzy> Máš debilního bratra
<Kowis> Nepovidej :D co udělal?
<KamikazeKozzy> Spíš se zeptej odkud píšu...
<Kowis> No?
<KamikazeKozzy> Právě mě pustili z policejní stanice..
<Kowis> Cože? Co ste provedli?
<KamikazeKozzy> Já nic.. já řídil. To ten tvůj debílek si omotal hlavu palestinou, sputal si ruce těma želízkama co vozim, stáhnul vokýnko a když jsme jeli po pardubicích, tak z něj skoro vylez a začal řvát "Alláh agbar"...
<Kowis> :D:D promiň :D asi oslavoval úspěch Seal Sixů..
<KamikazeKozzy> Někdo na nás musel zavolat benga... měl jsem co vysvětlovat.. 500Kč za pobuřování.

Komentář: Kowise bratroj je 16...

<a> Ahoj, přijeď na motorce, já vytáhnu simsona.
<b> Ok, za 30 min. jsem tam, takže už můžeš začít startovat.

<a> Tak co přijímačky na Masárnu? Kolik máte percentil a kam jdete?:)
<b> Mám 92, jdu na práva.
<a> Mám 85, jdu na ekonomii :)
<c> Mám 10, jdu na úřad práce...

16:10:13 <a> nedojdeš dnes na tu akci?
16:15:18 <b> ne, promiň, sedím nad učením od rána a ještě dlouho budu
16:15:57 <a> co šrotíš?
16:16:21 <b> poruchy osobnosti
16:17:00 <b> zjišťuju, že v mém okolí mají všichni včetně mě aspoň jednu z nich
16:17:17 <a> a co mám já?
16:18:02 <b> minimálně lehkou koprolalii
16:18:15 <a> to je co?
16:18:32 <b> nadměrné používání sprostých slov
16:18:34 <a> ale piču

Komentář: prakticky okamžitá reakce

<a> jen doufám, že v neděli nebude pršet, mohlo by to jít jinam, Brno, Praha, kamkoli...
<b> případně na bratislavu :-D
<a> s tím bych taky neměla problém
<b> ano a jágr dneska předvádí výbornou kondici, jako první doplaval k puku a elegantním máchnutím holí nad hladinou vystřelil. gólman nestačil přeplavat k druhé tyči a je to gól. těsně pod břevnem, puk vymrštil gólmanovi pití.
<b> tak a to bude nedovolené uplavání a vyšplouchávat se bude v naší třetině
<b> a to není příjemné, plekanec pude na trestnou pramici za pádlování

Komentář: hokej bere všechny :D

<a> ahoj Petře, můj mladej někam odešel řikal že se vrátí tak za 3 hodiny nechceš se stavit ? Postel je volná :))
<b> No jano Radek ti vzkazuje že když už tam si tak se máš rovnou sbalit.

Komentář: Co nato říct....

<a> tak uz vim o negativni veci na Macu :-/
<b> a to ?
<a> no v situacich, kdy odpoji elektrinu na delsi dobu, tak s macem jsi jediny debil, ktery zustane v praci, pac muzes pracovat dyl bo i vydrzi baterka (aneb jsem v praci sam bo mam maca a vsichni sli domu bo odstavka elektriy bude az do 5te) :D

<a> Do pytle nemůžu v okolí najít žádnou třeseň pod kterou bych vzal mladou na prvního.
<b> Vím o nádherný rozkvetlý třešni, ale nemám holku nechceš si to vyměnit?

Komentář: problem solved?

<a> Zdar, tak co autoškola?
<b> No myslím, že by si jí měl zopakovat instruktor.
<a> Co se stalo?
<b> Klasika. Jeli jsme z Vlašimi do Benešova. Tam jsem se prostřídal s nějakým chlápkem. No a než to odjezdil tak už bylo pul 2. Tak sem na to šlápl, protože instruktor byl celý nervní, že má prázdný žaludek. Dojeli jsme před barák. Vystoupil sem a kráčím si to domů. A víš jak tam máme ten sráz a na druhý straně je škarpa.
<a> Jojo vím.
<b> No tak já nevím co tam dělal. Ale uslyšel jsem ránu. Tak běžím (celkem vyděšený) zpátky a jen vidím auto ve škarpě a instruktora jak celej nas*** mlátí do volantu.
<a> To jako fakt, nebo si děláš srandu.
<b> Nedělám! Běžel jsem pro strejdu ať vezme traktor, že se mi tam rozmlátil intruktor.

<ona> Pojď mě uložit... :)
<on> CTRL+S

Komentář: Nevím, zda-li se to dá ještě považovat za pracovní deformaci :)

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.