Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Somin“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> A co je ještě nového?
<b> Tak nevím, jestli nebyla ta moje chvála dědy coby člověka, který zvládá počítač i přes svůj věk příliš předčasná...
<a> Pročpak?
<b> No, základní PC gramotnost začal zvládat poměrně rychle.
<b> Jenže jak učil hudebku na ZŠ, tak poprosil sestřenku, aby mu "nandala do kompjůtru něco na dělání hudby". Tak mu tam nainstalovala nějaké studio či co (nevyznám se v tom) a on mi po dvou dnech psal na skype, že mu Alenka "nandala" něco špatného, protože mačká tlačítko Alt, ale ze bedýnek se mu pořád ozývá mezzosoprán.

<A> Tak jsme měli včera u nás v sokolovně divadlo...
<B> No a co stálo to aspoň za to??
<A> Jo bylo to super. Kámoš tam vzal syna, protože mu v hospodě usnul na rukách. A tak hra probíhá a herečka hlásí:"když jsem byla malá tak jsem se maminky zeptala co je to šukat, a maminka mi řekla, že takové slovo neexistuje". No teď pauza a do toho ticha se ozval malý David:"Tatííí a co je to šukat"
<B> :-D :-D
<A> No to ještě nic, ale herec vystoupil z role a říká do publika Jardovi:"No teď si schválně počkám jak mu to vysvětlíte"
<B> škoda že jsem nešel teď mě to mrzí
<A> No Jardu zas mrzí že tam šel, teď nikomu nevysvětlí že to neměl domluvené :-)

<a> jak vlastně šel pohovor na toho tiskovýho mluvčího?
<b> Bylo to dlouhý a úmorný, samý stupidní otázky, ke konci jsem dokonce váhal, jestli pro ně vůbec pracovat chci. Úplně nakonec mi dali modelovou otázku: máte dvě lahve, v obou může nebo nemusí být jed + jednoho vězně na testy - jak zjistíte, ve kterých byl jed?
<a> no to jsou hodně blbý otázky, vyřešils to?
<b> sarkasticky jsem plácnul, že ho nechám žíznit se dvěma lahvemi, než něco vymyslí sám
<a> :D to asi neočekávali
<b> ne, mou žádost skartovali..nabídli mi manažera, nastupuju v pondělí.. :)

<a> cauves kolego, skoda, ze jsi nebyl na schuzi, kde se slavily Milanovy narozky :))
<b> cauves, prisel jsem o neco?
<a> ano, o toto: dohodlo se, ze kazdy z nas si oblece masku a zalezeme za celni stul do zasedacky a az prijde Milan, vyskocime a Barca bouchne sampus, pogratulujem, dame dar atd...
<b> jasny, v cem je problem?
<a> v tomhle: vsichni az na me byli nachystani a schovani za stolem, jenze mezitim nekdo prisel a ze pry musime narychlo zmenit zasedacku, takze vsichni az na me odesli pryc; ja se vratil z hajzliku a v zasedacce nikdo, ale neresil jsem to a schoval se za stul; za minutu sramot, soupani zidli, tak sem si rikal, ze uz se to blizi, jenze po chvili byl zase klid, takze uz me to nastvalo, vyskocil jsem jak certik z krabicky a s revem "Aaaahhhh, tak co sakra bude?!!" a v masce krokodyla jsem se objevil na platne pred zahranicni delegaci! :))

<marketing> potřebovala bych založit mailovku pro nového zaměstnance
<it> to určitě, za 2 měsíce je konec světa a já tu budu zakládat mailové schránky

<a> Čau hele proč máš připojenej k PC ten starej monitor?
<b> Protože ten novej monitor mám v opravně , něco na něm odešlo tak sem ho tam dneska po škole hodil
<a> Tak doufám blbče že si všechno z plochy zazálohoval a pak vymazal, měla jsem tam svoje fotky a pak taky nějaký filmy a jestli o všechno přijdu a najdu avoje fotky na netu tak tě fakt zabiju.

Komentář: Sestra se v PC fakt vyzná...

<on> Tak po dlouhem cekani je to dnes konecne tu! 51 centimetru a 2,8 kila poteseni!
<ona> :-o Jeeeee. Máte s Klárou konečně miminko! Tak to moc gratuluju!!!!!:-)
<on> Ale ne:) Dnes mi prisel novy monitor :D

<Daník> A to jsem vám už říkal, jak mě postřelili?
<Alex> Cože? To jako fakt?
<Daník> No jo, na Silvestra. Jsme byli s Peťanem v nějakém klubu, pařili s moravákama do rána a nějak jsme se ocitli na Spartě, jak tam jsou ambasády. Trochu jsme pili, dělali docela bordel. Šli jsme právě okolo turecké ambasády a tam maj ozbrojenou ochranku. Tak si to k nám jeden zamířil a jako by sáhl pod kabát. Já se úplně vynervoval, nechtěl jsem mít problémy... tak říkám Peťanovi "zdrháme vole" a rozeběhl jsem se... Říkám si, co mi může udělat, že jo. No a najednou strašná rána, cítím prudkou bolest v hlavě, v ústech krev, před očima temno... Podlomili se mi kolena a spadl jsem na zem.
<Alex> Ty vole, tak to je hodně drsný... a Peťana ne?
<Peťan> Mě ne. My jsme totiž šli kolem těch ambasád, Dan už nějaké to promile v krvi. V jednu chvíli se zničehonic zastavil a civěl na týpka, co šel proti nám. Pak do mě strčil, prudce se rozeběhl a vrazil do veřejného osvětlení.

<a> Po shlédnutí všech příběhových videí se totiž zcela naplníl můj odvěký sen, kdy se sexy žena na obrazovce s perfektně vyholeným klínem promění na rohatou zrůdu s tak vysokým stupněm basů v hlase, že z mého třetího domu zůstane pouze rozvalina.
<b> No na to se staci ozenit :-)

Komentář: Diablo 3

<a> Teda nechcu nic říkat,ale stejně je to napalicu si muset pamatovat hodnoty například těch prahových napětí nazpaměť...jakože pujdu do obchodu a při kupování 4 rohlíku zamachruju před pěknou prodavačkou prahovým napětím LED-ky, která emituje červené světlo, které by se jí hodilo k naušnicím? Můžu zkusit, ale pak mi asi neprodá ani ty rohlíky....
<b> Tak to je jasný. Taky jsem babě v bile oznámil, že mám v base 19 lahváčů. Ptala se, proč 19, říkal jsem, aby se mi tam vlezl ještě jeden fernet. Ona na to, že to by ju nenapadlo. Tak jsem jí řekl, že právě proto jenom sedí u kasy. Teď už k její pokladně taky nechodím :-D

Komentář: Příprava na zkoušku z BESA!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.