Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Somin“

<Charlie> jdem na jedno?
<xDix> no muzem no...
<Charlie> tak kdy se stavis?
<xDix> vidim to tak v lednu.
<Charlie> voe je kveten, s tim si jdi do řiti!
<xDix> *v jednu

<a> zejtra si dam vanu pěkně..se těšim..:)
<b> vanu?
<a> taková velká mísa do který si lehneš a pustíš si tam vodu :D
<b> aha :D
<a> jak tomu řikáte na slovensku? :D
<b> vana

<A> Kam deš?
<B> Ále, du si pro zvíře.
<A> Já myslela že ve zverimexu maj po ránu zavřeno.
<B> Ale néé, já si du pro to svoje zvíře do školy.
<A> Coo??
<B> Noo, prej drží v ruce router a vyhrožuje že pokud mu nedaj za 1 tak vyresetuje celou síť.

Komentář: Přepracovaný IT student.

* fb koment
<a> Finální score "Palačinky - a.. 9:2" to nepočítám škody na kuchyni...
<b> šikovnej :-D
<c> snaha se cení.. ;)
<d> Ale ty palačinky tě stejně rozdrtiily levou zadní:)
<e> natoč o tom film...
<e> Star Cakes: Epizoda I - Moučná hrozba
<e> Star Cakes: Epizoda II - Palačinky útočí
<e> Star Cakes: Epizoda III - Pomsta pánve
<e> Star Cakes: Epizoda IV - Nový pokus
<e> Star Cakes: Epizoda V - Palačinky vrací úder
<e> Star Cakes: Epizoda VI - Návrat na plotnu
<e> George Lucas se bude moct jít zahrabat! :D

<on> Hele, co jsi za znamení?
<ona> ryba
<on> Často se hádáš a musíš mít vždycky pravdu? :)
<ona> Hele, já se nehádám... A vždycky si nemyslím, že mám pravdu...
<on> Divný...
<ona> Ryby takový náhodou nejsou...
<on> Ryby ne, ale ženský ano;-)
<ona> ...

<on> Nevite nekdo jestli je v Tylovo divadle wifi? jdeme s mladou na balet :/

<a> Zdravim, jak je na semináři? Píšete?
<b> Myslíš, že by mi prošlo ICQ? Akorát probíráme základní příkazy v linuxu.
<b> TY VOLE! Tak nám vysvětlil, jak správně smazat adresář "*". (musíš tam dát \, jinak to veme jako smazat celou složku. Prej je to starej fór.)
<a> a?
<b> <c> otočila lomítko.
<a> To je problém?
<b> / je root. Smazala všechno, na co měla pravomoce... A nikdo pořádně neví, co to bylo.

Komentář: "rm -rf /*" = Smazat vše, neptat se na nic.

<a> ty voe:-D
<a> čekej....
<b> jj
<a> no to mě poser:-D
<b> vo co de?
<a> víš jak pod náma bydlela v přízemí ta otravná babka s tou kočkou?
<b> no?
<a> tak ona se přestěhovala nad nás, do druhýho patra, kvůli pronájmu nebo co. A ta kočka byla zvyklá skákat z balkonu z přízemí. Ty vole a teď tu sedím u počítače a vidím, jak kolem okna letí ta kočka:-D, asi chudák nezaregistrovala že se přestěhovali :-D...
<b> ROLF:-D

Komentář: zažitý kočičí zvyk :-D

<a> tak sem dneska ráno jel metrem, nic moc nálada
<a> a přišel ke mě vizor a řiká "můžu vidět vaši jízdenku?"
<a> já hned "a můžu vidět váš služební průkaz?"
<a> borec se začal osahávat a pak se chyt za hlavu
<a> "já jí nemám, já jí musel nechat doma" celý metro
<a> výbuch smíchu a revizor jak kdyby vyšel ze sauny :D :D

Komentář: i v MHD se člověk pobaví :D

<a> Dnes jsme se v práci bavili o knihách.
<b> To je překvapivé, když jsi knihkupec...:-)
<a> Že?:-) Přišli nějací dva postarší pánové a že jsou milovníci Jiřího Wolkera a jestli prý nemáme nějaké jeho sbírky. Řekl jsem, že skočím podívat a v tu chvíli mi přišla sms....O_o
<b> Co v ní bylo?:-D
<a> O smsku samotnou ani tak nejde. Ale když jsem se vydal hledat Jiřího Wolkera a telefon na celý krám zařval: "Proletáři všech zemí, vyližte si prdel!" tak se ctění pánové otočili a zmizeli...:-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.