Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<user> Mam novej dzob
<muhehe> jakej?
<user> delam admina
<muhehe> a kolik ti platej
<user> zatim nic, voni vo tom este nevedej
Komentář: @school
<KrCmArIq> ot. 53 z 80 Otazka za 2 body: prostriedok proti moliam ot.c.8908
<saman1> napalm
<lunix> tak jsem psal test z anglictiny
<b> a ?
<lunix> utvorte otazku:
<lunix> Jane has a new car. Who .....
<lunix> a odpoved
<lunix> ... cares ? Wtf omfg lol!
<b> Who does she fuck with? by som dal ja :-)
Komentář: #czf@czfree.net
<binary> jeej
<binary> pobehuju tu manageri a rozdavaju nam cukriky
<binary> :)
<stanojr> lol
<dobso> binary: urcite napustene drogama
<dobso> mne dala na zakladnej triedna poznamku ze som mal taku tu tetovacku z Brava na ruke :))))
<dobso> ze to obsahuje drogy
<dobso> napisala ze "Vazeny rodicia, suhlasite s tym aby vase dieta nosilo tetovacky ktore mozu obsahovat drogy?" a moja matka jej odpisala "Suhlasim.." :)
<dobso> odvtedy sa to somnou taha :)
Komentář: #talk@anonet
<oGGy> iam a little bit of the misa
<d4niX> ?
<oGGy> ze jako nemam paru, vo cem tlachate :))
<d4niX> aha
<oGGy> ctj za cinnost to "komplilovani"
<d4niX> I am little bit out of picture
<d4niX> oGGy: byl si nekdy na pisecku
<d4niX> ?
<oGGy> byl no
<d4niX> a placal si babovicky z pisecku
<d4niX> tak neco podobnyho je kompilace
<oGGy> jako placate babovicky na linuxu jo :)
<d4niX> pisecek je pro nas zdrojak a mi je placame, kompilime do babovky, programu
<d4niX> presne
<oGGy> jakej zdrojak zase ^^
<d4niX> zdrojak je volnej pisek
<d4niX> source kod
<d4niX> ;)
<oGGy> a ceho kod :))
<Scr47chy> loooool
<Scr47chy> oGGy: programu
<oGGy> ty we spanelska vesnice hadr :))
<d4niX> oGGy: di na pisecek
<oGGy> pudu na pisecek, pude nekdo kolem, se me zepta, co to delam, mu reknu ze kompliluju jadro :))
<d4niX> tak to mas hochu co delap, pac tim prekopes cely piskoviste
<d4niX> *delat
<oGGy> nj, du si najit hrabicky
<d4niX> to je skoro na bagr
<d4niX> ;)
-!- Bobr has joined #Dune
<Editor> Zabij Bobra, zachranis strom.
<Bobr> boha jeho...
<Bobr> to je uvitani...chtelo by to neco novyho ;o)
<pepca> lol
<pepca> ja jsem si nechal housku u vetracku z notebooka a mezitim co jsem zvejkal prvni se mi ta druha u vetracku ohrala a je jak cerstva ;)
<no_face> hm
<krym> :-0
<pepca> asi napisu kucharku... nastavime frekvenci cpu na 2200 MHz, vytizime jej na 47% a housku grilujeme u chladice 2.4 minuty
Komentář: co udela hlad
<L7_away> cetl jsem dobrej forek - prej je Volvo bezpecny auto
<L7_away> ale Tomas Savka jedno ma a stejne dostal na drzku :o))
<KIIV> lol
<KIIV> asi ho nemel zrovna na sobe
Komentář: #antisuperstar@IRCnet
<mortimor> o velikonocich nam devcata davaji:
<mortimor> a) vejce
<mortimor> b) alkohol
<mortimor> c) nekdy
Komentář: #talk@anonet
<ailas> Now playing: - Stopa 2 at 128kbps
<iSteve> to mam taky
<ailas> tak a vite hovno :)
<iSteve> hustej song
Komentář: #penguin.cz@IRCnet