Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<Timiiik> mas usb?
<Mia> jezis a jak to mam vedet?
<Timiiik> no uz ti tam nekdo strkal usb kluc alebo tak?
<Mia> neee timi este mi "tam" nik usb kluc nestrkal :-D
<Timiiik> a dal by sa tam strcit? opytaj sa brachu

<a> tak jsem si objednal MDA
<b> husty :)
<a> sice ještě nemám prachy, ale nechal jsem si to poslat českou poštou

Komentář: ...

<a> kamos psal: ja mam takovy problem, no ne přimo ja. mam v brne dve kamošky kterym zitra začina škola a nemaji kde přespat... mysliš že by dneska mohli byt u tebe?
<b> se ptal tebe?
<a> jo
<b> a ty na to "pošli fotky"?
<a> ne, ja uz jsem ve stadiu kdy to je jedno :)
<b> =)
<a> mozna u borcu bych napsal posli fotky
<b> =(

Komentář: A bude hůř :)

<Mára> Ty voe Váňo, došel jsem na zajímavou matematickou hádanku. Mně je 18, přítelkyni 14. Když jí byl rok, mně bylo 5 (byl jsem 5x starší než ona), když jí byly 2, mně bylo 6 (byl jsem už jen 3x starší než ona). Když jí byli 4, mně 8 (už jen 2x starší než ona). Až mi bude 20, budu už jen 1.111x starší než ona!!!
<Váňa> Kua, zachvílu bude starší než ty :-D

Komentář: má pravdu :-)

<darkcraft> jak muze na tom skurvenem serveru bezet 3527 instanci apache?
<ntfs> darkcraft: najezd indianu

<a> jo dneska ve škole se posral automat na kafe takže šel zadara a šárce ještě vypliv devět korun... :-)
<a> a pak ho školník zběsile vytrh ze zásuvky
<a> řval u toho že ho máme přestat srát... :-D

Komentář: error

<suky> Vis co rekla moje babicka?
<luky.m> Jejiz to bude zase hlod :D co? :D
<suky> ze az vyrostu bude ze mne prasak :D
<luky.m> tak ty pred babickou mluvis jako se mnou ne? :D
<suky> ne :D
<suky> ale pred mamou a tatou rekla
<suky> ze 100% vim o sexu vic nez oni :D

Komentář: rozhovor z icq

<a> poslal jsem mu mail v 17:39 a odpověď mi přišla v 17:38. to je rychlost

Komentář: einstein se mylil... rychlost svetla prekonana :D

<a> ludia su neskutocni kokoti... dnes som na sluzobke siel v aute s nejakym manazerkom a nesiel mu dobre internet na notebooku. som mu povedal ze to je preto ze druzica je za nami a internetove subory za nami nestihaju doletiet...
<a> rozkazal soferovi ist 40Kmh zvysok hodinovej cesty a som sa nemohol priznat, ze som si robil srandu, lebo by ma vyjebali :))
<b> LOL :)))

Komentář: kamarat mi pise svoje zazitky zo sluzobky :))

<BlackHole> Psal jsem si s ni docela dlouho
<BlackHole> Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
<BlackHole> Samozrejme, ze jsem ji poradil
<BlackHole> Pak uz jsme si nepsali...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.