Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<Timiiik> mas usb?
<Mia> jezis a jak to mam vedet?
<Timiiik> no uz ti tam nekdo strkal usb kluc alebo tak?
<Mia> neee timi este mi "tam" nik usb kluc nestrkal :-D
<Timiiik> a dal by sa tam strcit? opytaj sa brachu
<a> tak jsem si objednal MDA
<b> husty :)
<a> sice ještě nemám prachy, ale nechal jsem si to poslat českou poštou
Komentář: ...
<a> kamos psal: ja mam takovy problem, no ne přimo ja. mam v brne dve kamošky kterym zitra začina škola a nemaji kde přespat... mysliš že by dneska mohli byt u tebe?
<b> se ptal tebe?
<a> jo
<b> a ty na to "pošli fotky"?
<a> ne, ja uz jsem ve stadiu kdy to je jedno :)
<b> =)
<a> mozna u borcu bych napsal posli fotky
<b> =(
Komentář: A bude hůř :)
<Mára> Ty voe Váňo, došel jsem na zajímavou matematickou hádanku. Mně je 18, přítelkyni 14. Když jí byl rok, mně bylo 5 (byl jsem 5x starší než ona), když jí byly 2, mně bylo 6 (byl jsem už jen 3x starší než ona). Když jí byli 4, mně 8 (už jen 2x starší než ona). Až mi bude 20, budu už jen 1.111x starší než ona!!!
<Váňa> Kua, zachvílu bude starší než ty :-D
Komentář: má pravdu :-)
<darkcraft> jak muze na tom skurvenem serveru bezet 3527 instanci apache?
<ntfs> darkcraft: najezd indianu
<a> jo dneska ve škole se posral automat na kafe takže šel zadara a šárce ještě vypliv devět korun... :-)
<a> a pak ho školník zběsile vytrh ze zásuvky
<a> řval u toho že ho máme přestat srát... :-D
Komentář: error
<suky> Vis co rekla moje babicka?
<luky.m> Jejiz to bude zase hlod :D co? :D
<suky> ze az vyrostu bude ze mne prasak :D
<luky.m> tak ty pred babickou mluvis jako se mnou ne? :D
<suky> ne :D
<suky> ale pred mamou a tatou rekla
<suky> ze 100% vim o sexu vic nez oni :D
Komentář: rozhovor z icq
<a> poslal jsem mu mail v 17:39 a odpověď mi přišla v 17:38. to je rychlost
Komentář: einstein se mylil... rychlost svetla prekonana :D
<a> ludia su neskutocni kokoti... dnes som na sluzobke siel v aute s nejakym manazerkom a nesiel mu dobre internet na notebooku. som mu povedal ze to je preto ze druzica je za nami a internetove subory za nami nestihaju doletiet...
<a> rozkazal soferovi ist 40Kmh zvysok hodinovej cesty a som sa nemohol priznat, ze som si robil srandu, lebo by ma vyjebali :))
<b> LOL :)))
Komentář: kamarat mi pise svoje zazitky zo sluzobky :))
<BlackHole> Psal jsem si s ni docela dlouho
<BlackHole> Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
<BlackHole> Samozrejme, ze jsem ji poradil
<BlackHole> Pak uz jsme si nepsali...