Nejlepší hlášky

<a> fuuu
<a> to ne
<a> konec,
<a> otvaram okno
<a> uz mam otvorene
<a> skacem...
<a> padaaaaaaaam
<b> lol
<a> *bac*

<a> umíš literaturu?
<b> ee za chvili jedu s UNEm na letiste se projet
<a> lol
<b> bratr chce abych ho naucil ridit auto
<a> ještě větší lol

Komentář: jde to no že mu je 14

<a> vole
<a> smrdis furt v ty ritce kousek od rozvadova?
<b> jestli je lappeenranta kousek od rozvadova tak jo
<b> nesmrdim
<b> vonim :)

Komentář: kde to je? :)

<a> Ostatne prehliadace to zobrazuju uplne normalne. Idem otestovat este Operu
<b> operu???
<b> co??
<b> ides spievat?
<a> :D :D :D
<b> tak co ides testovat?
<b> ja som dnes hrala na flaute ked uz sme pri umeni

Komentář: zeny a internet... achjo

<a> já chci pokémona :-D
<b> rofl
<a> na šukání :-D
<a> :-D :-D
<a> :-D :-D
<b> :-D
<b> pikaču ču ču ču ču ču
<b> (šukajici pikaču)
<b> :-D
<a> :-D
<a> ten se mě nelíbí :-D
<a> chtělo byto nějkýho co vypadá jak člověk :-D
<b> :-D tak já už jinyho neznám :-D jo ještě ratata :-D
<a> jak žena :-D
<b> :-D
<a> asi řeknu Evě :-D
<b> :-D co
<a> o sex :-D
<b> ať se tváři jako pokemon?
<a> :-D neeeeee :-D
<b> :-D

Komentář: Asi by jsme to měli přestat hulit

<Lotyy> pojd na irc #linux.cz na IRCNET CZ PRAGUE
<Lotyy> :-D
<campy182> why :D
<Lotyy> je tam sranda
<campy182> mno
<campy182> to vzdy
<campy182> lol mne nejde join :D
<campy182> wrrrrrrrrr
<campy182> halo :D
<Lotyy> jsem na czechoslovakia, linux.cz a brno :d
<campy182> to je fajn ale mne nejde join :D
<Lotyy> pripojujes se na spravny server?
<Lotyy> irc.felk.cvut.cz s portem 6667?
<campy182> hmmm
<campy182> :DDDDDD
<Lotyy> cemu se smejes?
<campy182> ja ani nvm co robit
<campy182> co robim*
<campy182> co mam urobit? :D
<Lotyy> zapnout mIRC
<campy182> wtf :DDDDDDD
<Lotyy> ty nevis jak se pripojuje na irc?
<campy182> wtf irc
<campy182> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<Lotyy> ty ses chtela pripojit na irc pritom nevis ctj?
<campy182> jo :D
<campy182> omg kua ja raz skoncim na lamerovi :DDDDDD
<Lotyy> no mas pravdu ptz tam uz jsi :-)
<campy182> AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Lotyy> delam si srandu to bych ti neudelal :D
<campy182> proc ne :D
<campy182> pls daj to tam :D :D
<Lotyy> ok
<campy182> dík :-D :-D

Komentář: Povidat si s holkou je nekdy spatne

<lukash> hele nepis mi ze 2 compu naraz ;)

Komentář: drogy...

<muni-172562> jak udělám v Deplhi smajly? :-(
<scud> muni-172562: writeln(":D");
<scud> muni-172562: :)
<emptybody> scud: :-D

Komentář: informatici :)

<Jakub> som neska poskladal jednu intel 386ku... barco 100mb hdd 4mb ram 128kb grafika v at skrinke a po uprave to je p1 100mhz 64mb ram 3gb hdd v atx skrinke
<Hybrid> :D no vidis
<Hybrid> z teba je normalne ze MacGyver... funguje to???
<Jakub> potom husty dym
<Jakub> a bolo po radosti

<a> Cau, tak co jak bylo?
<b> Ale jo jo, super...
<b> Ted jsme prijeli... Jsem uplne ojebany.
<a> Co??? LOOL!
<b> Preklep: dojebany...
<a> :D Letis na lamera
<b> :( Tak jo... :D

Komentář: Překlepek... LOL

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.