Nejlepší hlášky

<a> ahoj tak už máš ten svůj server?
<b> jo :)
<a> a kolik ti tam hraje lidí?
<b> 1
<a> 1 tísíc?
<b> ne, prostě 1

<a> Pozri, moj prvy CnH comix www. ... .com
<b> Jeee pohodicke... ale mam dojem ze uz som ho nekde videl.. :)
<a> Je to mozne, my to s kamratom robime a potom to aj davame na net
<a> Fuck ... to asi nevyznelo najlepsie

<a> jak ty to děláš, že si s mladou furt zadobře?
<b> zadobře? heh to bys měl vidět u nás doma..
<a> co?
<b> tvl samá hádka, ale mám na to fintu..
<a> jakou?
<b> když se hádáme, tak ona totálně ignoruje moje argumenty...no a finta je v tom, že já ignoruju to, že mě ignoruje..
<a> a pomáhá to?
<b> hmm velmi.. už mě dostali roling stones a abba..
<a> cože??
<b> no vole tak dlouho sem ignoroval její ignoraci, až po mě švihla best of ABBA a posledni cd stounů..
<a> hustý..:-D
<b> hmm aspoň můžu řikat, že mám jizvu od Jagera...:-D

<a> polikani x polykani?
<b> http://***/Vyjmenovana_slova#L
<b> pata trida...
<b> polyka se vzdycky s tvrdym
<a> sem si rikala...polykat, vzlykat, ale nebyla sem si jista
<b> asi bysme ten "pravopis" meli procvicit
<a> no to jo
<b> byt zamykat jazyk pytel pysk výt výskat polykat sytý

<a> Míšo, už stáčím ten film.
<b> Stáčim?cotoje za slovo bože
<a> Si řikala, že mám babičce stáčnou ten film, ne ?
<b> STÁHNOUT !
<a> Aha, jo.

Komentář: Dědeček expert na počítače :)

<> Tady normálně straší: Už podruhý spadl bratrův štít aniž se někdo pohnul...
<Fíla> Chtělo by to lepší antivir...

16:17:32 <a> čau
16:17:36 <a> mejty máš icq od Tomáše ?
16:22:41 <b> jj
16:22:47 <a> davaj
16:22:52 <b> 635363720
16:29:10 <a> volané číslo neexistuje
16:31:04 <b> icq ty pico

<a> Nazdar, mozes mi help s pascalom?
<b> yop
<a> Ako precitas zo suboru: (slovo)_(slovo)_(cislo)_(cislo)?
<b> No to sa neda naraz, najprv musis slova, potom cisla...
<b> Presne ako s alkoholom, nemozes to miesat.

Komentář: Ach te programatorsky humor...

<GS - CannabiS> xray ti nic nerika?
<Hatex> x-ray je myslim rentgen
<GS - CannabiS> a to je co?
<Hatex> ty vole ty nevíš co je rentgen?
<GS - CannabiS> ee :-D
<GS - CannabiS> to nesouvisi c CSkem?
<Hatex> měl si někdy zlomenou ruku, nohu?
<GS - CannabiS> jaj
<Vlastimil Texler> ty už to nehul!

Komentář: Deformace CS

<a> čau co děláš dneska večer? že bych se stavil :-)
<b> ja jdu dneska dat kamosovi lekci tak se tesim :-D s/m lekci :-) s pissem, sakra uz se nemuzu dockat vecera :-D
<a> no ty vole... seš prostě hustá :-)
<b> jen sem dneska spala jen 3 hodiny, tak si musim jit na chvili hodit slofika :-D proc husta, ty jo ja se tesim uz s nemuzu dockat, ted sme spolu radily dost casto a hlavne  s pissem a konecne sem mu strcila 4 prsty do zadku a dneska mu ho chci poradne ojet umelakem :-) a s vic hrackama :-) se tesim kurevsky tesim hlavne  i na ten pissik :-)

Komentář: už se mi k ní na návštěvu ani moc nechce

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.