Nejlepší hlášky

<a> hoj hoj, los pivos
<b> hoj, los hovnos, mosim se učit, mám 2 písemky
<a> ej picos
-!- <a> has quit

Komentář: žádné zbytečné řeči nejsou potřeba :-D

<A> A už před sebou prdíte?
<B> No jasně, jinak bychom spolu skoro nebyli...

Komentář: jak daleko jste ve vztahu

<a> vis jak sem si koupil ty parky?
<b> no
<a> tak si je jim jim a u tretiho zjistim ze je zeru i s tim igelitel
<b> :-D LOL
<a> byli dobry :D

Komentář: nesvlikaj se jenom holky :D

<a> tak ja to teda spravim
<b> a ako?
<a> v pohode, co ty? :D

<a> Tak já ti ten soubor pošlu přes leteckou poštu...
<b> Ale v zimě holubi nelítaj...

Komentář: Inu, letecká pošta!

<Meggina> týjo, já jsem teda :D chtěla jsem ti, Veru napsat, že se mi líbí Adam.. no a omylem jsem to posala Jirkovi :DD
<Adam> jo? :D jakej?
<Meggina> Veroniko! Sand víš Netušil :D
<Meggina> á, jinej netušil!!! :DD

Komentář: Blbý okýnko :/

<a> Tak máma po dlouhý době dostala zase novej odšťavňovač. Tak trochu sem se v něm pošťoural a napadlo mě, že by se dal využít i na strouhání.
<b> na strouhání??
<a> no na strouhanku víš co. Tak sem to šel říct mámě a zeptat se jí jestli to nemůžu zkusit. Vysvětlil sem jí jak by to mohlo fungovat a ona přinese ten odšťavňovač, rozebere ho a ukáže mi filtr se slovy.: "Bez toho by se to neodšťavnilo, takže je to blbost."
<a> tak sem na ní asi minutu čuměl a pak říkám.: "Ale mami, já ten rohlík nebudu odšťavňovat."

Komentář: Jo možná to půjde až budou rohlíky růst na stromech

<a> jako ja uz si od nedele nemyla vlasy
<b> no vidiš... ja od uterka nevlezla do vany
<a> a od stredy necesala
<b> :D
<b> ja se naposled umyla v pondeli do školy a učesala v utery když sem šla k doktorce :D
<a> na co?
<b> :D
<b> vono ja sem předtim vypadala jako extremni neandrtalec :D
<b> znaš me :P
<a> jeste ze me tak nikdo nevidi
<b> ja sem si dneska v koupelne před mytim rozpustila vlasy a oni držely v tom tež tvaru :D
<a> to je vrchol :D

Komentář: sobota, 16. října

<a> Před půl hoďkou na Náměstí Míru. Dva přibližně 14ti letí kluci přebíhají přes koleje rozjíždějící se tramvaje. Jeden v červených džínách a brejličkách skočí před tramvaj. Zaujme postoj Harryho Pottera, s hůlkou v ruce namíří na řidiče tramvaje a vážným hlasem zakřičí "EXPECTRO PATRONUM!!"
<b> pomůže to jedině, jestli by tu tramvaj řídil mozkomor

Komentář: aneb diskuze na facebooku

<a> hele nemáš tam nějakou vyprcávací marmeládu?
<b> Jako lubrikant? Stačí hořčice?
<a> ne, teď došla Ivka že si pořídila vyprcávací marmeládu
<a> tak řešíme, co to tak může být
<b> nevim, ale jdu se k vam podivat a beru kameru

Komentář: ...a beru schody po dvou

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.