Nejlepší hlášky

<a> ty jo normálně stahuju porno hraný simpsonovi, kde jsou ty lidi natřený na žluto a avatara, kde jsou na modro
<b> když si udělají děcko tak to bude takovej malej švéd ne?
<a> spíš se smíchají barvičky a budou mít rákosníčka

<on> Watashi wa Lukáš to moushimasu. Douzo yoroshiku onegaiitashimasu.
<ona> nesr anglinu nesnáším
<ona> :-D :-D :-D

Komentář: (japonština)xD

<a> Jdi se vycpat :P
<b> OK, jak chceš!!
<a> A můžeš teda zítra ven?
<b> Ne promiň, preparátor má zítra jedinej volnej termín :(
<a> Hmmm... to je škoda, myslela jsem, že si pokecáme :/ Tak se domluvíme na jindy
<a> Takže zítra to vážně nejde? :/
<b> no musím k tomu preparátorovi...
<a> a co ti tam budou dělat?
<b> vždyť si mě tam sama poslala, ne? :P
<a> Kam??!!

<Roby> zdar, kdes byl odpoledne?
<Pafka> Hoj, byl jsem se ségrou u táty, dovezli jsme mu dárky. Docela jsem to pokakal.
<Roby> co jako
<Pafka> Táta do mne napřed nalil litr svařáku a mně se pak otevřela huba a furt jsem kecal a kecal. A on mi pak pochválil, jak hezky jsem mu zabalil dárek. A já, jak jsem byl rozkecaný, tak povídám "No, ta flaška s vínem nic moc, ale tu knížka a ten sprcháč jsem ti zabalil pěkně." A bylo po překvapení :-/

<a> on mě už někdy nabízal sex?
<b> porad ti neco nabizi
<a> no ale v jeho případě mám dilema, zda jde o nabídku nebo poptávku
<b> tobe už z te obchodni korespondence taky poradne hrabe,ze?

Komentář: studijní deformace

<a> dneska si v autobuse musim sednout i kdybych mel stat

<a> mrkni na facebook co napsal <c> za status,se pochcijes
<b> odstranil jsem si ho z pratel pred tydnem
<a> jakto?
<b> no rozhodl jsem se ho vymazat po shlednuti fotky jak nastrikal do kelimku,vyfotil to,upnul na fcbk a napsal jako popis fotky: kucí mojí s vocáskem

Komentář: <c> je proste prase

<A> Pozveme aj Milana?
<B> mohlfjdfkd byjd efjdk f
<B> Srry, Felis et machina
<A> Čo? Deus et machina?
<C> Nie ... mačka na klávesnici.

-!- wq has joined
<wq> dobry vecer
<harmonica> prave skoncil
<wq> prepac, nechcel som ti ho skazit
-!- wq has quit [Leaving]

<on> no ten <a> ma uz vazne stve... uz si dovoluje moc... ho ztlciem do modra
<ona> tak ja ho odrovnam rychlejsie... staci mi aj 5 min...
<ona> a dokonca som si ista ze sa ani branit nebude ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.