Nejlepší hlášky

<adrijana> vidno, že sú sviatky, ani spamy mi nechodia

<on> Co máš proti hovnům?
<ona> Nic,jen mi vadí, že to používáš jako každé druhé slovo...
<on> Ale hovno....

Komentář: bez komentáře

<> asi začnu s cyklistikou..
<on> jo,a budeš jezdit daleko?
<> do hospody a zpátky :D

Komentář: do hospody to mám dvě minuty :D

<Phorbo> ale icq tu bylo driv nez facebook:D
<HardcoreSHIFT> dinosauri taky a kde sou? v moji nadrzi

Komentář: co bylo driv... vejce nebo dinosauri?

<a> Co znamená u joysticku když to po mě chce nějakou instalaci?
<b> Že ho máš nainstalovat?
<a> Aha, díky :)

<a> rano v autobuse bola zase sranda.
<b> prečo ?
<a> kamoš stojí v uličke a za ním plno miesta zatiaľ čo my sme sa tam tlačili, tak sa ho pýtam prečo sa neposunie dozadu.Vieš čo mi povedal?
<b> nie
<a> "Ja som živý simulátor starej otravnej tetky"
<b> :D

Komentář: Starší sú nám vzorom :)

<a> Dobrooos..jen jsem prvni dve hodiny ve skole prospala, takze jsem dostala sejmuto od ucitelky :-D me chtela vyhodit, ze prej nejsem produktivni :-D v pondeli po ranu, teda jako fakt neee no.
<b> Kolik ji je?
<a> Ja nevim, cca 50-55.
<b> A pak kdo neni produktivni..

Komentář: Postproduktivita...

<a> Viete čo je úžasné keď máte manželskú posteľ ?? Môžte mať na nej bordelu koľko len chcete, ale aj tak budete mať ešte miesto na spanie !!!

Komentář: keď je človek z intráku konečne doma

<a> ty vole
<a> my bychom mohli měnit s Africanama vodu za pisek
<a> bychom si vzájemně pomohli xD

Komentář: 16.5.2010 - v době, kdy byly na severu Moravy povodně

<a> už vím jak na ty lidi co tě otravujou všude možně...
<b> no?
<a> včera jsem čekal na hlaváku v praze a přišla ke mě holčina s tím jestli znám Greenpeace. tak ji říkám, že jj, že bydlím v Prunéřově. :o) řekla jen aha a odešla...:-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.