Nejlepší hlášky

<a> Ty vole, kdo mi zas sezral salam?!
<b> fakt nevím.
<a> pestoval jsem si na nem plisen a ted je to v haji :(
<b> a kurva! du zvracet
<a> a mas to ty svine!

Komentář: stačí malá lež...

<marek> cau bratku moja baba mi povedala ze je tehotna
<janci> ty jo a ako to povies nasim?
<marek> tati co povies na to ze janci bude krsnym?

Komentář: rozhovor dvoch bratov

20:35:14 <a> ses tu Broučinku?
20:49:25 <a> Haloooooo !!!
21:20:52 <a> Dame sex?
21:21:08 <b> Určitě v sobotu
21:21:35 <a> Nato slysis co? Nic nebude

Komentář: Dopaden :D

12:22:33 <kata112> is online
11:22:42 <kata112> hele ze nemuzu vjet do jednosmerky?
11:22:48 <sakin> no zalezi jakou stranou:-D
11:22:48 <kata112> jj.nejsem blba
11:23:04 <kata112> a jak vypada ta znacka?
11:22:22 <sakin> je tam napsany STOP, jakoze tam nesmis jet
11:22:24 <kata112> ok
11:22:26 <kata112> cuz
11:22:27 <kata112> is offline
11:22:38 <sakin> pockej
15:10:54 <kata112> is online
15:11:02 <kata112> kret*ne

Komentář: prej se hadala u stopky s ucitelem ze uz dal nemuze jet :-)

<Chazz> bavit se s ukrajincem anglicky je jako bodat do hovna a čekat, že se z něj vyklube motýl..

Komentář: Swejk

<Thirteena> mmnt jdu ulovit neco k jidlu
<Thirteena> zajimavy zjisteni
<Thirteena> 1. lednicka prestane vrcet kdyz ji otevru
<Thirteena> 2. mame v pohotovostnim stavu jen cokoladu
<Thirteena> 3. prevrhnu kos (zakopnu o nej) kdykoli jdu smerem z pokoje, zahadou je kdo ho porad dava narovno
<Thirteena> 4. jak se muze prevrhnout kancelarska zidle kdyz si na ni normalne sedam? Ja vim, ze jsem ji dneska skladala, ale nemusi se mi mstit!

<on> zdar ty prosimte mas uz film Kajinek?
<ja> jo mám chceš to půjčit?
<on> jo jasně a mas to v cestine?
<ja> cože? :-D

Komentář: ne asi s titulkama

<A> Čau, co jsi dnes dělala?
<B> Zkoušela si šaty do tanečních. :)
<A> Jaký budeš mít?
<B> Takový černý, s krajkou.
<A> Obrázek? :)
<B> Co by dělal na šatech obrázek? -,-

Komentář: Když holka nepochopí, že chcete vidět její fotku v šatech... :D

<a> pak nás suplovala ještě v chemii, taky o nervy... :D to psala na tabulu o jakési kyselině nebo co a bylo, že "reaguje jen s některými kovy (s mědí ne)" :D mně ta závorka tam přišla strašně stupidní, tak jak psala u další kyseliny "reaguje se všemi kovy", tak když se nedívala, šel jsem tam dopsat, "(s mědí ano)" :D

<a> ty voe, babka zabila dědka. Normálně se otřesl celej barák
<b> cože? a to to říkáš jen tak?
...
<a> byl sem to vomrknout a je to dobrý, babka jen spadla ze židle

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.