Nejlepší hlášky
<deky54919> a aku mas ty predstavu a svojom auticku ?
<kornelia19> chcem cerveneee
Komentář: zeny a auta
<a> ME NEJDE ABYCH SE PRIHLASILA NA IMEIL
<b> vypni si caps lock
<a> CO?
<b> vlevo na klávesnici máš tlačítko caps lock
<a> no a co?
<b> tak ho zmáčni tak aby v levo na klávesnici nesvítilo světýlko..
<b> a ted už ti to bude psát malým..
<b> psala jsi velkým, takže to bylo špatné heslo..
<a> ANI TAK TO NEJDE
<canis> vede vede po zeleze, najde diru do ni vleze
<canis> co je to?
<nio> elektrooon!
<canis> neeeeeeeeeeeeeeeee
Komentář: protestujem!
<a> hej tvl jak furt někde čtu o lidech, jak chtějí posouvat scrollbarem v knížce a podobně, nevěřil jsem, že by se něco podobnýho mohlo stát mně...
<b> no jo, všechno je jednou poprvé...co se ti povedlo? :)
<a> no učím se fyziku u kompu, přepínám mezi chatem a wordem, kde mám příklady...před klávesnicí sešit a na něm kalkulačka
<a> a teď chcu odsunout tu kalkulačku, abych se kouknul na text, co je pod ní
<a> zmáčknu ALT+TAB a divím se, proč se ta kalkulačka nehýbe :-/
<b> to musel být zajímavej pohled, jak hypnotizuješ kalkulačku a mačkáš alt tab :D
<a> hm to asi jo... :)
Komentář: a to s tou fyzikou teprve začal...nechci vidět, jak skončí :)
<on> ahoj, jak se mas?
<ona> fajn :D
<ona> jak se ji grep? :D
<on> coze?.. co proboha hledas?!
Komentář: deformace UNIX.. :)
<ona> ja chcem nejake dárečky :/
<on> napis jeziskovi :)
<ona> jeziskovi
<on> uhm...
Komentář: nepochopila :)
<a> hoj kámo viděls tu dnešní hubu co jsem hodil na bruslích?
<b> jj viděl celkem kruté to bylo :D
<a> tjn taky jsem se jen na nich učil :D
<b> byls jak Acer hele
<a> jak jako?
<b> mno pomalu ses rozjížděl...a když už jsi se konečně rozjel tak jsi spadl...
<b> jo to u mne to pritelkyne hezky vyresila.. abych NAHODOU nezapomnel na jeji narozeniny, tak mi nastavili hned tri dni po sobe upominku do mobilu :D
<a> Venku to vypadá na sníh. Zvláštní, zrovna dneska jsem četl, že když vybouchl Černobyl, tak taky začalo z ničeho nic sněžit.
<b> To už v tom Japonsku asi vybouchla ta Futurama.
Komentář: Rozhovor s postarším kolegou.
-!- <a> has quit [Connection reset by peer]
-!- <a> has joined
<a> ako mohlo niekoho napadnut umiestnit klavesu na wifi nad backspace
<a> a funguje bez fn
Komentář: laptop by HP