Nejlepší hlášky

<deky54919> a aku mas ty predstavu a svojom auticku ?
<kornelia19> chcem cerveneee

Komentář: zeny a auta

<a> ME NEJDE ABYCH SE PRIHLASILA NA IMEIL
<b> vypni si caps lock
<a> CO?
<b> vlevo na klávesnici máš tlačítko caps lock
<a> no a co?
<b> tak ho zmáčni tak aby v levo na klávesnici nesvítilo světýlko..
<b> a ted už ti to bude psát malým..
<b> psala jsi velkým, takže to bylo špatné heslo..
<a> ANI TAK TO NEJDE

<canis> vede vede po zeleze, najde diru do ni vleze
<canis> co je to?
<nio> elektrooon!
<canis> neeeeeeeeeeeeeeeee

Komentář: protestujem!

<a> hej tvl jak furt někde čtu o lidech, jak chtějí posouvat scrollbarem v knížce a podobně, nevěřil jsem, že by se něco podobnýho mohlo stát mně...
<b> no jo, všechno je jednou poprvé...co se ti povedlo? :)
<a> no učím se fyziku u kompu, přepínám mezi chatem a wordem, kde mám příklady...před klávesnicí sešit a na něm kalkulačka
<a> a teď chcu odsunout tu kalkulačku, abych se kouknul na text, co je pod ní
<a> zmáčknu ALT+TAB a divím se, proč se ta kalkulačka nehýbe :-/
<b> to musel být zajímavej pohled, jak hypnotizuješ kalkulačku a mačkáš alt tab :D
<a> hm to asi jo... :)

Komentář: a to s tou fyzikou teprve začal...nechci vidět, jak skončí :)

<on> ahoj, jak se mas?
<ona> fajn :D
<ona> jak se ji grep? :D
<on> coze?.. co proboha hledas?!

Komentář: deformace UNIX.. :)

<ona> ja chcem nejake dárečky :/
<on> napis jeziskovi :)
<ona> jeziskovi
<on> uhm...

Komentář: nepochopila :)

<a> hoj kámo viděls tu dnešní hubu co jsem hodil na bruslích?
<b> jj viděl celkem kruté to bylo :D
<a> tjn taky jsem se jen na nich učil :D
<b> byls jak Acer hele
<a> jak jako?
<b> mno pomalu ses rozjížděl...a když už jsi se konečně rozjel tak jsi spadl...

<b> jo to u mne to pritelkyne hezky vyresila.. abych NAHODOU nezapomnel na jeji narozeniny, tak mi nastavili hned tri dni po sobe upominku do mobilu :D

<a> Venku to vypadá na sníh. Zvláštní, zrovna dneska jsem četl, že když vybouchl Černobyl, tak taky začalo z ničeho nic sněžit.
<b> To už v tom Japonsku asi vybouchla ta Futurama.

Komentář: Rozhovor s postarším kolegou.

-!- <a> has quit [Connection reset by peer]
-!- <a> has joined
<a> ako mohlo niekoho napadnut umiestnit klavesu na wifi nad backspace
<a> a funguje bez fn

Komentář: laptop by HP

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.