Nejlepší hlášky
<Gabriella> "Mamka chce pizzu, já langoše a taťka... pro to musel jít :D
<skywriter> proč jsem automechanik?
<gogoaction> jo, když Tě to nebaví...
<skywriter> měl jsem to kousek od baráku tak jsem mohl spát o 15minut déle
<skywriter> a proč ty jsi teda nevyučený?
<gogoaction> mě se nechtělo vstávat vůbec
Komentář: důležitá věc :-)
<on> můžu k tobě?
<ona> jistě :)
<on> x)
...
<on> sakra
<on> něco se zkoušel a nějak mi to nejde
<ona> co?
<on> vypni si firewall
<ona> co?
<on> to neva.. já ho vypnu sám..
Komentář: výpočetkář s pěknou holkou na ICQ.. :)
<a> zasraná vista!!
<b> neni tak špatná..jen je to pomalý ..a... JEŠTĚ TO ZPOMALUJE TA ZASRANÁ VISTA!!
<a> Ahoj..
<b> Ahojky:))
<a> achjo :(
<b> copak se stalo?:(
<a> no, omlouvám se za včerejší noc, asi jsis to moc neužila:(
<b> to se stává, že ho má občas někdo menšího:)
<a> prý ano, ale teď jsem pro to začal něco dělat!
<b> a copak?:))
<a> začal jsem chodit do solárka:))
<b> a proč zrovna do solárka??:O
<a> říká se, že černoši ho mají většího:))
Komentář: nezáleží na tom:)
<Sestra> "Umělej sníh neroztává!"
<Já> "Né! Vůbec! On je asi z plastu!"
<Sestra> "Umělý kytky taky nevadnou!"
<a> pamatuješ si jak jsme byly před Vánocema venku se psem a jak sem odkolp toho psa co se snažil naši fenu ojet?
<b> no motně ale dá se říct že jo, proč?
<a> ten parchant to stihl
Komentář: nechcete štěně?
<a> Proč když "break up" znamená v angličtině rozchod, tak "break down" neznamená schod?
<b> Jo, jasně. Jakože třeba "I don't like elevators, I prefer break downs."
Komentář: "Nemám rád výtahy, preferuji rozbití."