Nejlepší hlášky

<Gabriella> "Mamka chce pizzu, já langoše a taťka... pro to musel jít :D

<skywriter> proč jsem automechanik?
<gogoaction> jo, když Tě to nebaví...
<skywriter> měl jsem to kousek od baráku tak jsem mohl spát o 15minut déle
<skywriter> a proč ty jsi teda nevyučený?
<gogoaction> mě se nechtělo vstávat vůbec

Komentář: důležitá věc :-)

<on> můžu k tobě?
<ona> jistě :)
<on> x)
...
<on> sakra
<on> něco se zkoušel a nějak mi to nejde
<ona> co?
<on> vypni si firewall
<ona> co?
<on> to neva.. já ho vypnu sám..

Komentář: výpočetkář s pěknou holkou na ICQ.. :)

<a> zasraná vista!!
<b> neni tak špatná..jen je to pomalý ..a... JEŠTĚ TO ZPOMALUJE TA ZASRANÁ VISTA!!

<a> Ahoj..
<b> Ahojky:))
<a> achjo :(
<b> copak se stalo?:(
<a> no, omlouvám se za včerejší noc, asi jsis to moc neužila:(
<b> to se stává, že ho má občas někdo menšího:)
<a> prý ano, ale teď jsem pro to začal něco dělat!
<b> a copak?:))
<a> začal jsem chodit do solárka:))
<b> a proč zrovna do solárka??:O
<a> říká se, že černoši ho mají většího:))

Komentář: nezáleží na tom:)

<Sestra> "Umělej sníh neroztává!"
<> "Né! Vůbec! On je asi z plastu!"
<Sestra> "Umělý kytky taky nevadnou!"

<a> rozumi tady nekdo kompum?
<b> ja si snima obcas povidam

<a> pamatuješ si jak jsme byly před Vánocema venku se psem a jak sem odkolp toho psa co se snažil naši fenu ojet?
<b> no motně ale dá se říct že jo, proč?
<a> ten parchant to stihl

Komentář: nechcete štěně?

<a> Proč když "break up" znamená v angličtině rozchod, tak "break down" neznamená schod?
<b> Jo, jasně. Jakože třeba "I don't like elevators, I prefer break downs."

Komentář: "Nemám rád výtahy, preferuji rozbití."

<x> Vihraju!
<Smaggy> Nad pravopisem ale asi tezko...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.