Nejlepší hlášky
<a> Čus, díval ses po hokeji na závěr, jak hrála Ruská hymna?
<b> nedival, proc?
<a> To je dobře, uslyšíš jí zítra...
Komentář: Předfinálový večer
<a> *BEER* ?
<b> co kdo kdy kde?
<a> no nezajdem večer na pívo? já, ty a <c>
<b> nevim s ní jsem byl včera a asi mě od včerejška nemá ráda
<a> cos jí řek ty hňupe?:D
<b> že zima je za dveřmi a jestli nechce dostat pokutu, tak by si měla přezout na zimní pneumatiku…
Komentář: buřtíček se nám urazil:)
<Maci> víš co přivezla ségra z anglie???
<Čája> syfilis?
Komentář: dovezla svýmu klukovi tričko "my girlfriend was in england and all i got is this lame t-shirt"
<a> Hele a co jim tam dodelat naky poradny easter egg?
<b> treba kdyz vysledna suma bude 666 tak nakej humus vir?
<c> s virem se ti prgat fakt nebudu!
<a> na netu jich par openSource bude :-)
Komentář: brainstorm porada :D
<ona> dneska se mi zdal sen o tobe...meli jsme uplne uzasny sex ve skole, kdyz se predavalo maturitini vysvedceni romum :-D
<on> cože???? romům? :-D :-D :-D
<on> chci říct, sex?
<ona> mala som pravdu!
<on> ach... ako vzdy :-D
<ona> ako vzdy?
<ona> nie, zvycajne mas pravdu predsa ty :-p
<on> vidis, zase mas pravdu :-D
<ona1> : <ona2>, ty si autista!
<ona2> : No dovoľ?! Ja verím v Boha!
Komentář: spolužiačky
<a> zacina me bolet v krku...a mam rymu...a boli me hlava :(
<b> si to ode me chytla asi:D
<a> a jak asi?:P
DCC SEND request sent to b: Chřipka.exe
<b> ...
Komentář: epidemie?
<a> sem skoncil u jany doma a nejvic sem ji usnul v posteli :D :D
<b> a usnuls predtim nebo potom?
<a> predtim :D ja byl na hadry to by asi z toho nebylo nic moc kvalitniho :D
<b> aaaa to je borec:D
<b> no já sem tam nejvíc flirtoval celej večer s <c> nakonec sem s ni taky odešel domu, ale jen jako doprovodit, pač bydli po cestě.. ale kamoš co tam byl s nama řikal, že měl při našem odchodu vysoký sázky na to, že to nebude jen doprovod:D
<b> a dneska me pozvala v 11 na snidani, ze je sama doma.. a co mysliš voe, vzbudil sem se ve 12:D
Komentář: hold tak to byva..:))