Nejlepší hlášky

<a> Čus, díval ses po hokeji na závěr, jak hrála Ruská hymna?
<b> nedival, proc?
<a> To je dobře, uslyšíš jí zítra...

Komentář: Předfinálový večer

<a> *BEER* ?
<b> co kdo kdy kde?
<a> no nezajdem večer na pívo? já, ty a <c>
<b> nevim s ní jsem byl včera a asi mě od včerejška nemá ráda
<a> cos jí řek ty hňupe?:D
<b> že zima je za dveřmi a jestli nechce dostat pokutu, tak by si měla přezout na zimní pneumatiku…

Komentář: buřtíček se nám urazil:)

<Maci> víš co přivezla ségra z anglie???
<Čája> syfilis?

Komentář: dovezla svýmu klukovi tričko "my girlfriend was in england and all i got is this lame t-shirt"

<a> a to "BTW" je nějaká dobrá značka mobilů?

Komentář: lide.cz

<a> Hele a co jim tam dodelat naky poradny easter egg?
<b> treba kdyz vysledna suma bude 666 tak nakej humus vir?
<c> s virem se ti prgat fakt nebudu!
<a> na netu jich par openSource bude :-)

Komentář: brainstorm porada :D

<ona> dneska se mi zdal sen o tobe...meli jsme uplne uzasny sex ve skole, kdyz se predavalo maturitini vysvedceni romum :-D
<on> cože???? romům? :-D :-D :-D
<on> chci říct, sex?

<ona> mala som pravdu!
<on> ach... ako vzdy :-D
<ona> ako vzdy?
<ona> nie, zvycajne mas pravdu predsa ty :-p
<on> vidis, zase mas pravdu :-D

<ona1> : <ona2>, ty si autista!
<ona2> : No dovoľ?! Ja verím v Boha!

Komentář: spolužiačky

<a> zacina me bolet v krku...a mam rymu...a boli me hlava :(
<b> si to ode me chytla asi:D
<a> a jak asi?:P
DCC SEND request sent to b: Chřipka.exe
<b> ...

Komentář: epidemie?

<a> sem skoncil u jany doma a nejvic sem ji usnul v posteli :D :D
<b> a usnuls predtim nebo potom?
<a> predtim :D ja byl na hadry to by asi z toho nebylo nic moc kvalitniho :D
<b> aaaa to je borec:D
<b> no já sem tam nejvíc flirtoval celej večer s <c> nakonec sem s ni taky odešel domu, ale jen jako doprovodit, pač bydli po cestě.. ale kamoš co tam byl s nama řikal, že měl při našem odchodu vysoký sázky na to, že to nebude jen doprovod:D
<b> a dneska me pozvala v 11 na snidani, ze je sama doma.. a co mysliš voe, vzbudil sem se ve 12:D

Komentář: hold tak to byva..:))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.