Nejlepší hlášky

<a> Žádný key loggery mi počítač nenašel no nic, nějak to vytrpim .. eště že nevihodil všechno.
<b> A jaké programy si použil, smím-li to vědět? Případně ti mohu nějaké doporučit, zadarmo samozřejmě.
<a> Ty který sem tento týden používal tak to je : Pspad, flash, poznámkovej blog Apache server, internet explorer, atd..... žádný zavirovaný , nic takového každopádně , když už to někdo vzal tak už to z5 asi nedostanu mno ...
<c> b: asi spis myslela, abys vypsal programy, kterymas ty keyloggery hledal
<a> Prohledal sem normálně počítač :-) Klik sem na tento počítač a nahoře je vyhledávání tak sem tam napsal Keylogger

Komentář: SFgame Forum-smazané itemy

<a> mam neco koupit po ceste?
<b> a ty máš na něco chut?
<a> momentalne mam chut vykuchat jednu ucitelku a pomalu ji opykat nad mirnym ohnem
<b> hmm já sním všechno

<a> zdar kundo ses tady??
<b> dobry vecer zde je Zuzana a oznaceni kundo si vyprosuji vy neandrtalce
<b> jesli shanite Davida tak ten je ve sprse po bourlivem animalnim sexu ktery sme prave meli
<a> no tak at mi napise az se vrati a omlouvam se
<b> ty vole to sem ja
<b> co chces XD
<a> ja te asi vyklestim ty prdelni vrede
<b> mels bobky co XD
<a> ne ale smal sem se velmi

<a> Nepujcoval jsem ti index? Potrebuju ho k zapisu.
<b> ne, ale vim kde ho mas. co za to?
<a> Rum
<b> ty vis, jak na me!! Mas ho v obleku
<a> takze cistirna =(

<a> 1. strašná kvalita obrazkov
<a> 2. abstinencia akého koľvek zarovnania textu
<a> 3. zly vyber pisma k pozadiu
<b> ty všechno krytizuješ :D
<a> kritizuješ sa píše s mäkkym i :D

Komentář: alebo zháname redaktorov :D

<Pavlina> Spinkas?
<Jindra> Ne.
<Pavlina> Takze si vzhuru?
<Jindra> Co myslis?......

Komentář: ženy :D

<a> cus
<b> cest
<a> co des hrat? :D
<b> Eating food 2 : the testoviny

<a> ked nasi pridu mali by sme ich privitat na letisku vuvuzelami :D (to su tie plastove trubky)
<b> Návrh... ja by som skôr uprednostnil lešenárske trubky...

Komentář: Diskusia o slovenských futbalistoch na MS 2010

<a> nauč se odpovídat na otázku
<b> jistě
<a> kolik ti je?
<b> včera mi nebylo 60

<a> Filmík se zlatíčkem..:o*
<b> Porno se svojí rukou..:o*
<c> To si trefil ..:-D
<d> Souhlas XD
<e> Já taky :-D

Komentář: Status na fcbk :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.