Nejlepší hlášky

<a> Hej, víš jak jsem byl 4x reklamovat notas bez výsledku, dneska jsem ho dal do jinýho servisu
<b> a co?
<a> borec se na to podíval, vytáhl a dal zpet baterku zapl to a začal: Chalzení, vynechává, počkat. nefunguje, kontakty spálené, procesor polomrtvý. Tak jsem mu popsal předchozí reklamace, dal mu kopie faktru on se na to podával a říkal: Bože, to jsou debilové. [:D] [:D]

Komentář: Následovala zpráva: <a> Víra v lidstvo - obnovena

<Ona> tak natočíme spolu porno?
<Ona> já kameruju
<Ona> ty hraješ
<On> one man show jsou nudný
<Ona> tak ti najdem chlapa?
<On> to už radši ženskou na chlapy mám moc přísný měřítka
<On> to bysme se nedohledali
<Ona> na ženský máš přísný měřítka taky?
<On> ne tak
<On> například u žen mi vůbec nejde o velikost penisu
<Ona> zvláštní, mně jo

<a> hele, proč když ten odkaz zkopíruju, tak mi to nechce nic najít, až když to někam dám... třeba na icq někomu, pošlu... potom na to stačí kliknout... ale jak to dám do hledáčku na seznamu, tak mi to nic nenajde
<b> ze muzes zadavat adresy primo si jeste neslysela? Primo do Opery? Stejne jako primo do jakyhokoliv jinyho prohlizece?
<a> ty jo, tak proto mi tenkrát nešlo stáhnout ani ty fotky :)

<on> stavíš most či hraješ karty?
<on> :-P
<ona> :-D :-D překládám z časopisu Bridge do AJ jeden strašně nudný článek
<ona> dnes jsem celý den spala 8-) je mi divně, asi se staneš otcem
<on> o čem jest ten článek tedy?
<on> a jakomoment, cožééé???
<ona> Jmenuje se to: "Vyhynutí: Týká se to každého z nás"
<ona> ano, ano, je mi dost, dost divně ;-)
<on> a ten otec???
<ona> lekl ses? ;-)
<on> ne, jen to NECHÁPU!

Komentář: Status "Bridge" a méně chápavý kamarád :-)

<a> No nic chlape, musim končit, měj se, čus
<b> Tyvole nasi me uz taky kickujou, lagy na ne!

Komentář: My, věrní pařani =)

<a> jakou onlajnu?
<b> DarkPirates
<a> aha
<a> to je fajn hra
<a> tu neznam

<a> Tak s ní mluvím mobilem a jdu jí naproti a došlo mi, že jsem si zapomněl brejle, tak jsem si vzdychl "Himbajsšůviksmorsechadryhimlhergotkrumcajselementlaudondonrvetr, zase mi ten němec schovává věci..."
<b> Jakej němec?
<a> Alzhaimer, babičko... a ona z telefonu: "Cos zapomněl? Mobil?"
<b> Trochu přepracovaná, není-liž?
<a> To víš, mobil jsem nechal doma a volal jsem jí pračkou :-/

<a> ale naoazaj, som nad tym tak uvazovala, a proste mam taky pocit, mozny ty ho az taky nemas, ale ze ty si ten posledny
<b> umieras?

Komentář: kecy...

<a> V lepším případě se asi spletl. Nebo je to nejaká lama.
<b> To jsou výrazy :D "lama" :D
<c> lama = noob
<c> noob = looser
<c> looser = ty :D
<b> To by mě zajímalo, co znamená noob a looser, protože noob anglicky není a looser znamená volný. Aspoň co já vím. To pak nechápu výraz volný v mém postavení.
<b> Takže, dle přirovnání lama znamená volný?

<weirdo-beaver> html 1.0 je asi neco jako windows ME

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.