Nejlepší hlášky

<Maduser> cau, prosim prosim, napis mu tady ze je kokot: http://pctforum.tyden.cz/***
<C.U> komu konkretne?
<C.U> jo, tomu kokotovi? mrdam na to.

Komentář: Hlavně že víme o kom je řeč :).

<Jaroušek> Babička poslala cukroví a to je zlost.
­<ondraschek> :D :D :D
­<Jaroušek> Tu nad ním sedím a jedu jak fredka :D
­<ondraschek> :D :D
<ondraschek> je tak dobrý jo? :D
­<Jaroušek> Mě chutná všechno od babičky :D
­<ondraschek> :D
­<Jaroušek> Ta udělá i z hovna bitch :D

Komentář: šikovná babička xD

<MeX> no to ne
<Tom> když bdueš mít problém já ti pomůžu
<Tom> jestli se dostaneš na dobrou školu, tak ji udělám za tebe
<Tom> jestli budeš mít dobrou holku, sex udělám za tebe
<MeX> co to je ?

Komentář: xD

<a> už jsem to nasel na ten mobil si to pak doma stahnu
<b> to?
<a> to?
<b> co, to?
<a> jo
<b> definuj význam slova TO ve větě: už jsem to nasel na ten mobil si to pak doma stahnu
<a> pan prechytralej
<b> co si našel na ten mobil kurva

Komentář: Co byste mu na to řekli vy?

<a> hovno vieme
<b> mozno ty hovno vies.
<a> ked ja viem hovno, tak ty dve.
<b> no vidis, dve hovna je vic nez jedno.
<a> bez mojich hovien by si nemal ani vlastne!

Komentář: Mensi debata o UFO

<forman> no sem dneska byl na tuning salonu brno 2088
<kissOFdeath> gratuluju... toho se asi nedoziju :-D

Komentář: taky bych chtěla...

<Dave> hale me to napsalo ze sem 999 999 zakaznik a ze tam mam dat svoje cislo mam to udelat prej sem neco vyhral
<Skixi> To je jenom reklama :D
<Dave> Tak jsem tam to cislo napsal, jsem zvedavej co vyhraju

<a> hey ale carodky byli cool :)
<b> povidej
<a> no sem se vyspal s mladou
<b> no KONECNE? :D to byla doba nez povolila :D
<a> njn ale dalsi den byl peknej rano sme vstali hup an vec pak po snidani pak zase po obede a odpoledne taky a vecir ve vane ale to bylo hrozny sem myslel ze se utopim :) a pak jeste vecir no a potom sme si jen tak povidali a me to zase vzalo byla asi jedna rano a trvalo to hodinu jak uz sem nemohl :) me bolelo uplne vsechno... tak rikam at jde uz konecne nahoru tak ze jo... tak chvilku rajcovala a ja se pak zas udelal ale ona furt jela dal tak si rikam tak asi nebyla no tak sem drzel ikdyz to slo blbe ale kdyz sem se na ni kouknul tak sem zjistil ze uz je hotova tak sem zacal hrozne smat :D oanse nastvala a tak jak byla nahata tak vybehla ven a kricela ja jsem blba tak sem za ni sel co se deje a ona proc sem nic nerekl ze ona je totalne z toho v haji ze uz nemohla a cekala nez se udelam :D prej: ja jsem spocena jak krava a ty nic nereknes... no to byl desnej haluz ale tak sme si sli lehnout a jen tak si povidali a mazlili se no a pak mi septa do ouska ze je se mnou strasne moc rada a ze me moc a moc lituje misto miluje :D ja myslel ze ten vecir umru...
<b> no ty woe rofl :D
<a> jo ale to nevis co se stalo rano... se vzbudila a odesla... najednou prisla s mamkou ktera spala ve vedlejsim baraku a rekla at se posadi... sedla si na me a rika: no mami vis ja sem se s nim vcera vyspala a nepouzili sme ochanu a on se udelal co mame delat? :D ja myslel ze bouchnu sem byl cervenej az na zadku :D a mama: se na me podivala pak na ni a rika ze je blba ze ji daval knizku ze se mela podivat ze ted nema plodny dny ze se nic nedeje pred kramama a jeste ji zprcala za to ze si to neprecetla :D
<b> :D tak z toho uchcavam smichy :D
<a> ja uz taky :D ale v tu chvili ne :D

Komentář: proto nechtel byt s nama na carodky :)

<existPierre> nejde mi svk pismo v hardy herone
<existPierre> prosim napis mi to aj s diakritkou
<Giany> ľščščťž
<existPierre> pice
<existPierre> slovo pismo aj s diak
<existPierre> dlhe i
<Giany> lamač
<existPierre> ty si zo mna robis picu?
<existPierre> NAPIS MI "PISMO" s dlhym iiiiiiiiiiiiiiiiiiii
<Giany> híkal
<existPierre> no ty si kar, ale nevadi je tam i
<existPierre> dik...
<existPierre> chcel som aby si napisal p"ísmo"
<existPierre> "písmo"
<Giany> písmo
<existPierre> zabijem ta :D

Komentář: tazke niekedy nieco vysvetlit...

<Majka> vies preco sa kavenky volaju kavenky a kakaove rezy kakaove rezy?
<Majka> nebudem ta napinat
<Majka> pretoze keksik s nazvom kakovky by si asi tazko niekto kupil :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.