Nejlepší hlášky
<a> kurnik... mám mít týden dovolenou a žádná z kamarádek není volná nebo není ve ZLíně
<b> jakto? já mám celý den volný
<b> můžem chodit na koupák... do posilky...
<b> do práce chodím na 7 večer...
<b> teda... jestli mnou nepohrdneš
<a> já bych, nic ve zlém, raději někoho s kým by se dalo spojit
<b> takové kamarádky máš taky?
<b> achjo... těším se, až nebudeš nadržený sameček a budem kecat jak dřív...
<a> tak to se už asi nestane
Komentář: ženská to nepochopí
<a> Tak jsem hrála tu hru ale furt mi tam skáče nějakej Terror a pak se to zavře!!!
Komentář: TERROR OR ERROR? :D :D :D
<granvin> Zrovna dneska k nám do krámu přišla starší paní, která má začínající rakovinu střev. Ale co s tím... Říct jí to? Kdo ví, jak by reagovala. Třeba bych jí tím odradil od další návštěvy našeho obchodu, což by se vedení nelíbilo a třeba by si nechala domluvit a sjednala by si další schůzku a na svém zdraví zapracovala, a třeba už jí na to přišli a je v péči lékařů.
<granvin> Co vy si o tom myslíte? Mělo by se to těm lidem říct? Jak vy byste koukali, kdyby na vás prodavač v elektru vybalil, že máte rakovinu střev?
<Vakovlk> Chápu dobbře, že ty víš, že dotyčná starší paní má začínající rakovinu střev a ona to neví? Jaks tu rakovinu teda poznal?
<granvin> Podle specifických znaků v jejím obličeji, ale nevím jestli je to teprve náběh anebo jí už má rozjetou.
<Vakovlk> Nemám slov, jinak fasa diagnostická metoda, wtz.
Komentář: doktor amatér :-)
<cannabis> vis jak sme dostavali na vanoce od lucky ty notysky
<cannabis> ?
<Danny> jj vím
<cannabis> uz ho mam snedenej
<Danny> :-D
Komentář: lol
<Gargamel> http://www.ratemypoo.com/ratemy/poo?image=31681'pi=3.141592653589792
<ROOTen> skoro jak libimseti ;)
Komentář: #czf@czfree.net
<a> Ahoj, přišel jsem na to, proč mají v předpovědi počasí vždy pravdu :D
<b> Proč?
<a> Poslouchal jsem dnešní předpověd na zítra
<a> A bylo tam: Zítra bude jasno, až polojasno, místy občasné srážky s bouřkami.
Komentář: Myslím, že mají zaručeně pravdu :D
<a> táta telefonuje a nejednou zničehonic vykřikne:,,Jakže se to jmenuje? Anální? To jsem nikdy neslyšel, natož provozoval!!" Do té doby ztichlá máma se do toho vmísí se slovy:,, Nene, provozoval, jen si vzpomeň včera..." No já myslel, že mi prasknou žebra jak jsem zadržoval smích :DDD
<A> Mam známou který nabídli hlídače na hřbitově =DD
<B> To bych bral...
<B> Na hřbitovech se teď dost krade...
<B> Vzal bych si tam sniperku a noční vidění, zhasnul bych světla a pak už by stačilo jenom čekat
<A> left4dead
<a> Jsem si se psem zahrál Drž Hubu! :-D Ale asi to nejak nepochopil...dokud on štěkal a já řval drž hubu tak dobrý, ale pak jsem začal štekat já a on jen koukal...
Komentář: Facebook