Nejlepší hlášky

<a> kurnik... mám mít týden dovolenou a žádná z kamarádek není volná nebo není ve ZLíně
<b> jakto? já mám celý den volný
<b> můžem chodit na koupák... do posilky...
<b> do práce chodím na 7 večer...
<b> teda... jestli mnou nepohrdneš
<a> já bych, nic ve zlém, raději někoho s kým by se dalo spojit
<b> takové kamarádky máš taky?
<b> achjo... těším se, až nebudeš nadržený sameček a budem kecat jak dřív...
<a> tak to se už asi nestane

Komentář: ženská to nepochopí

<a> Tak jsem hrála tu hru ale furt mi tam skáče nějakej Terror a pak se to zavře!!!

Komentář: TERROR OR ERROR? :D :D :D

<granvin> Zrovna dneska k nám do krámu přišla starší paní, která má začínající rakovinu střev. Ale co s tím... Říct jí to? Kdo ví, jak by reagovala. Třeba bych jí tím odradil od další návštěvy našeho obchodu, což by se vedení nelíbilo a třeba by si nechala domluvit a sjednala by si další schůzku a na svém zdraví zapracovala, a třeba už jí na to přišli a je v péči lékařů.
<granvin> Co vy si o tom myslíte? Mělo by se to těm lidem říct? Jak vy byste koukali, kdyby na vás prodavač v elektru vybalil, že máte rakovinu střev?
<Vakovlk> Chápu dobbře, že ty víš, že dotyčná starší paní má začínající rakovinu střev a ona to neví? Jaks tu rakovinu teda poznal?
<granvin> Podle specifických znaků v jejím obličeji, ale nevím jestli je to teprve náběh anebo jí už má rozjetou.
<Vakovlk> Nemám slov, jinak fasa diagnostická metoda, wtz.

Komentář: doktor amatér :-)

<cannabis> vis jak sme dostavali na vanoce od lucky ty notysky
<cannabis> ?
<Danny> jj vím
<cannabis> uz ho mam snedenej
<Danny> :-D

Komentář: lol

<Gargamel> http://www.ratemypoo.com/ratemy/poo?image=31681'pi=3.141592653589792
<ROOTen> skoro jak libimseti ;)

Komentář: #czf@czfree.net

<a> Ahoj, přišel jsem na to, proč mají v předpovědi počasí vždy pravdu :D
<b> Proč?
<a> Poslouchal jsem dnešní předpověd na zítra
<a> A bylo tam: Zítra bude jasno, až polojasno, místy občasné srážky s bouřkami.

Komentář: Myslím, že mají zaručeně pravdu :D

<a> táta telefonuje a nejednou zničehonic vykřikne:,,Jakže se to jmenuje? Anální? To jsem nikdy neslyšel, natož provozoval!!" Do té doby ztichlá máma se do toho vmísí se slovy:,, Nene, provozoval, jen si vzpomeň včera..." No já myslel, že mi prasknou žebra jak jsem zadržoval smích :DDD

<A> Mam známou který nabídli hlídače na hřbitově =DD
<B> To bych bral...
<B> Na hřbitovech se teď dost krade...
<B> Vzal bych si tam sniperku a noční vidění, zhasnul bych světla a pak už by stačilo jenom čekat
<A> left4dead

<a> Jsem celá mokrá, jen na tebe pomyslím.
<b> jo ? to tak slintáš ?

<a> Jsem si se psem zahrál Drž Hubu! :-D Ale asi to nejak nepochopil...dokud on štěkal a já řval drž hubu tak dobrý, ale pak jsem začal štekat já a on jen koukal...

Komentář: Facebook

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.