Nejlepší hlášky
<a> Hele, zrovna jsem nasadil ty liťáky, jak jsem je dostal k Vánocům
<B> A dobrý???
<A> Hele, i za tou mojí felicií se baby otáčej
<B> Jestli na nich nemáš gumy, tak se ani nedivím.....
-!- Moony has quit
-!- Moony has joined
<gjjm> no jo, ale já na noťasu nemám net :)
<Moony> :)) vidíš, o důvod víc uvažovat nad tím *známý poskytovatel wifi na čtyři* em ;-)
-!- Moony has quit
-!- Moony has joined
<Moony> hm, vzhledem k tomu, že mi spadla síť podruhé za několik minut, tak to asi nebylo nejvhodnější načasování, že? :))
-!- <a> has joined #chat
<a> Ty voe, me z toho snad jebne, takovyho uceni! Nevim co delat.
<b> Víš, jak se to říká...
<b> Když Tě život omrzí a stane se Ti peklem
<b> skoč po hlavě do hajzlu, zabublej a přiklop se deklem...:)
-!- <b> has left #chat [zblunk]
<c> lol :D
Komentář: Každý ten maturitní stres neunese...:D
<a> Brzo zešílím.. <b> mi o tobě pořád mele...
<simpanz21> Hehe. Čím dál tím víc mi připomíná mě.
<a> Ty o ní taky pořád mluvíš? :)
<simpanz21> Ne, já pořád mluvím o sobě.
<a> Na cely Narodce netece voda, lidi se potkavaji s kyblema u cisterny, davaji se do reci, paradni rano, nejspis trening na obdobi az vyhraje CSSD a voda potece jen od 7-8 a 19-20.
<b> jojo a pomerance se budou prodavat jenom v pondeli...
<a> a to jen proto, ze sou oranzovy...treba boruvky nebo svestky uz nebudou:-D
<c> a tresne budou po celej rok... :)
Komentář: ted uz se tomu muzem smat...:)
<a> zalila jsem si místo čaje vajíčka připravená na omeletu, to zas bude den:D
<b> ty seš matlák :D..teď si osmahni čaj a dobrou chuť:)
<a> stahujem sims 3, je to dobre?
<b> totalna blbost, kamos to mal a behom pol hodiny to odintaloval
<a> ok, takze minusy: KRAVINA. plusy: DA SA ODINSTALOVAT
<a> super :)
<a> husty :)
<a> vodleeet :)
<b> ?
<a> co?
<b> proc mas radost jak maly dite :)
<a> To mam vzdycky, kdyz neco naprogramuju :)
<a> obcas delam i wheeeeeeeeeeee uuuwheeeeeeeeeeeeeeeeee
<a> a ostatni do toho delaj ňaaaňaaaňaaaňaaa
<a> A tak frrrrrrp frrrrrrrrp
<a> A pak se nekdo ozve SHUT UP!
<a> vsichni zklapnou
<a> A jak pak udelam zas wheeeeeeeeeeeeeeeee
<a> a pak jenom vybouchnu
<b> SHUT UP!
<a> :(
<a> je to zaujimave slovo zenit a zenit... v kazdom priapde ak sa ozenis si za zenitom :-)
Komentář: hlboka myslienka