Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Somin“
<McKenzee> Je jedno či prepojím routre cez serial cable alebo fiber?
<Slezina5> Je jedno či ti pretiahnem sestru alebo matku?
<McKenzee> Takže áno? Lebo hubu by som ti rozbil tak či tak.. -_-
Komentář: čo dodať :)
<a> Zdarec lidi
<a> Tak už by vám měl v ulici fungovat internet normálně
<a> Opravil jsem tu poruchu ;-)
<b> - ! - <b> has quit
<c> - ! - <c> has quit
<d> - ! - <d> has quit
<b> - ! - <b> has joined
<c> - ! - <c> has joined
<d> - ! - <d> has joined
<c> c Typing mesage
<b> - ! - <b> has quit
<c> - ! - <c> has quit
<d> - ! - <d> has quit
<a> Vždyť už tam jedu...
<a> Vyhrál jsi už amnesii?
<b> Ne, naposled, když jsem to hrál večer, tak jsem se tak vyděsil, že jsem sotva usnul.
<a> Jojo, je to trošičku strašidelný :D ..
<b> Hlavně je děsivý, když hraješ a najednou k tobě do pokoje vběhne opilej táta s prostěradlem na hlavě s tím, že "Půjdem vyděsit maminku.."
<Pavel> Tak jsem dneska potkal ve měste tvojí ségru ...
<Pavel> Zajimalo by mě do jaký míry je výstřih výstřihem a kdy už jsou to prostě vytažený kozy :D
<Peeterson> Katce je 14, ruce pryč, Petrovi vyřídim že jsi ho scháněl. Táta
Komentář: Hádám že na návštěvu už nepujdu :/
<a> ten bezovy interier by se mi fakt libil. Skoda ze je ta poniceny
<b> stejne je hnusny
<a> da se to nejak opravit ?
<b> jj, na popraskanou kuzi kup krem proti vraskam Nive, za tri tydny to mas v pohode
<a> to se neda nejak zasit ?
Komentář: nepochopil :D
<a> Tak tam byl blbec, co řek, že nejmenší je bakterie :-D
<b> A čeho se to týkalo?
<a> Co je nejmenší z elementárních a složených částic :-D
<b> Tak to bych taky nevěděl, ale bakterii bych teda fakt neřek :D
<a> Byla tam holka, co byla přesvědčená o tom, že to je atom.
<a> Další kluk řek, že to je molekula.
<a> Třešničku na dortu nahodil nějakej ajťák.
<b> Co řek? :D
<a> Pixel
Komentář: Exkurze
<a> Vcera se otcovi povedl skvelej joke.
<a> Otec prijde do meho pokoje a pta se co Krystof(zelva). Rikam mu, ze poprve pochoduje po akvarku a kouka na muj pokoj. Co si tak asi mysli? Tata se rozhlidne po mem oranzove vymalovanem pokoji a zacne Krystofa dabovat: Ty vole, zasrana reinkarnace, ja jsem pecka z merunky.
<b> Ty vole :D :D :D
<a> Dneska jsem se ptal Tomáška, jestli by nechtěl do kina na čtyřlístek.
<a> Řekl mi že není blázen, že počká jako ostatní, až to bude na internetu.
Komentář: Tomášek = 4,5 roku
<A> Dobrý den, poprvé jsem se rozhodl připojit se u Vás na poker. Při nainstalování aplikace jsem ale zjistil, že mám již vytvořenou přezdívku a k jejímu dalšímu používání potřebuji zadat matčino dívčí jméno. To jsem tedy několikrát vyplnil, ale ve všech případech jsem se dozvěděl, že má odpověď není správná a můj účet byl následně zablokován. Můžete mi prosím pomoci s umožněním přístupu na můj pokerový účet? Děkuji, s pozdravem <A>
<B> Vážený zákazníku, velmi se omlouvám za zpožděnou odpověď. Vaše bezpečnostní otázka je jméno matky za svobodna a odpověď je asdfghjklů. Tedy není divu, že jste se nemohl přihlásit. S pozdravem <B>
<a> dneska se tu stavoval pan doktor, aby podepsal nějaká lejstra
<b> myslíš ty, cos mu dával na podpis už před dvěma týdny?
<a> ano, ano
<b> tak paráda, aspoň to máš z krku
<a> právěže vůbec
<b> jakto?
<a> no chystal se to podepsat, tak vytáhl z náprsní kapsy propisku
<a> ale otráveně se na ni podíval, protože to byl teploměr
<a> a jentak prohlásil: "No to je bomba, další propiska v prdeli."