Nejlepší hlášky
<a> ahojky tak už jsem tu :-)
<a> seš tu?
<b> jo
<a> tak to vypadá že zítra asi nepůjdu do školy a docela mě to štve nebo řekla bych to jinak ale nechci bejt sprostá
<b> smolík ;)
<a> asi budu nemocná protože mam horečku a bolí mě hlava a nechci si vzít žádnej prášek protože prášky nesnášim a tak se to asi nebude zlepšovat :-( co si o tom myslíš myslíš si taky že jsem pěkně blbá když si nechci pomoct?
<b> jo
<a> díky tak to už si pátej člověk :-) jenže když já nevim já prostě nemam ráda žádný prášky a ležet v posteli pořád to se mi taky nechce. Ale tak já věřim že to přejde samo a třeba zejtra do školy půjdu takovej je můj názor.
<b> hele já mam hafo práce, jestli nemáš lepší téma než filozofovat o brání/nebrání brufenu při rýmě, tak čabas ;)
<a> ne tak budem řešit něco jinýho třeba už si snědl to čokoládový vajíčko? :-)
Komentář: Když chcete trochu klidu na seminární práci... :-D
<Da00> Ty máš inteligenci že bys mohl jít do školky!
<NeO> A ty máš inteligenci že bys mohl jít do prdele!
<NeO> lol
<karel> hele jak bys rekl holce ze s ni chces chodit?
<jadus> import sys
<jadus> def rict():
<jadus> r=raw_input("Chtela bys chodit s naprostym magorem co postrada motoriku a je labilni?:")
<jadus> if r=="ano":
<jadus> print "Super"
<jadus> else:
<jadus> sys.exit()
<jadus> rict()
Komentář: Programuje v pythonu
<MLS> Admo: tak postupka nestacila :))
<MLS> Admo: dufal som ze to tlaci na dva pary xD
<MLS> Admo: prehral som aj hasky :P
<Haskynka> MLS: :O
<MLS> Haskynka: pojdes robit do kudžikistanu sexualneho otroka :P
<Haskynka> MLS: poklad nemohol si hrat s niekym kto ma vezme na nejake teple miesto a nebudem musiet pohnut ani prstom?
<MLS> Haskynka: moc ludi z krematoria nehra... :))
Komentář: Anthoria RC4 :)
<seth-> mno dokazom aky unaveny som je to, ze veci som predchvilou pchal nie do pracky, ale do rury
<A> venku je hnusne a nikam se o vikendu nechystam tak sem si za 30ecek zaplatil damskou spolecnici :D
<B> :D :D
<B> wat :D
<B> :D :D :D
<A> je ji asi 20 a je fakt sexy :D
<B> a pych bude :D
<A> uz se nemuzu dockat az taj budu slyntat nad jejima ceckama :D
<B> :D :D
<A> bude tu u me uz za hodinu a 49 minut ! :D
<B> :D :D kde si ji kupil ?
<A> na g2play :D
<A> rika si Lara Croft :D
<B> kokote :D :D
<B> :D :D :D :D :D
<B> :D :D :D :D :D :D
<B> ty seš takovej kokot :D
Komentář: na interpretaci záleží :D
<a> pici mam astmaticky zachvat
<b> to je co
<b> ?
<a> neviem sa poriadne nadychnut
<a> a omdlievam
<a> a mam zachvaty kaslu
<b> ta chod po dakoho co mas doma ne?
<a> nene bude vrieskat ze fajcim... to prejde
Komentář: Hold, zivot fajciara je tazky
<a> inak a stale nemam studentsku kartu a ani v indexe vlepenu tu vec s fotkou... kaslu na to akosi
<b> hej, myslim, ze na UK je dost velky rozdiel...
<b> a akoze moj spoluziak ma na studentskej karte fotku druheho spoluziaka... oni to nejako poplietli este v prvom rocniku
<b> ale nikoho to nijako netrapi
Komentář: studujeme na slovensku :)
<LadisNarozky26> jj, vypada starsi, ale v posledni dobe zhubla, takze ma mensi kozy (kdyz prisla, tak se jednou poradne naklonila pres dvere a ten vystrih, ten byl)
<LadisNarozky26> a taky presla na Google Chrome