Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> Já nevím, jakej mám udělat internetovej projekt.
<a> Nutně na něčem musím dělat ale nic převratnýho mě nenapadá :(
<b> Co třeba vliv močení ledních medvědů na rezivění zemské poloosy?
<a> :D

Komentář: I takové projekty se daj udělat... :D

<a> Ten náš kocour je divnej, sedí celou dobu tady, nejdřív líže mě, a pak si líže zadek
<b> Si chtěl asi spravit chuť

<a> Mám na Mb nějakej divnej slot a vypadá to na nějakej ATA nebo SATA ale ani jeden to není, nevíte co to jo??? Je to starší deska...
<b> To bude nějakej předchudce ATA, asi pra-ATA
<c> A nebo že by pra-SATA??? :-)

Komentář: hehe

<a> Hadej za koho hraju ted
<b> Paladin
<a> ee
<b> Tak amazonka?
<a> Jo, ale musis uhadnout i proc
<b> Je dobra s lukama
<b> ale i na ostepy neni spatna
<a> Neee... ma z tech postav nejlepsi kozy! :-)

Komentář: Po dlouhe dobe jsem si dal opet Diabla...

<a> Prosim nemate nekdo recept na dynovy kolac? rychly a jednoduchy nejlepe,...
<b> http://www.google.cz/search?hl=cs&q=dynovy+kolac
<a> ja nejsem dement, umim googlit, spis jsem se ptala, jestli nemate nekdo neco uz odzkouseneho!
<b> http://www.google.cz/search?hl=cs&q=odzkouseny+dynovy+kolac

Komentář: Tak to dopada kdyz se nekdo pta v Strahovske Popelnici

<on> neznáš nějakej univerzální lék?
<ona> a na co konkrétně?

Komentář: Ženský jsou nenapravitelný...

<chiara> hej víš co mi řekl taťka když jsem řekla že ohřívám jídlo sobě a ne jemu? :D
<chiara> že... tak já tí kupuju prášky abys mohla šukat a ty mi ani jídlo neohřeješ :D :D :D
<chiara> mamce málem zaskočilo :D :D :D :D
<raminez> to je sila :D
<chiara> tak jsem mu to jídlo ohřála :D :D

Komentář: i tak si jde rict o jidlo...

<michal_husar> nevie niekto ako odstranit zvuk z videa???
<feky> vypni repraky
<Michpet> :-D rada nad zlato
<okey> :-D

<on> Na holkách se mi líbí že jsou tak mírně přiblblé. Je to vzrušující a roztomilé.
<ona> To nechápu
<on> No vidíš :D

<slobo> lol
<slobo> dnes som bol u lekarky
<slobo> a predpisala mi nejaky liek
<slobo> a tak sa na mna pozrela
<slobo> a povedala ze ten liek sa da dobre kombinovat z extazou
<slobo> :-/
<slobo> asi by som sa mal oholit...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.