Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> dobrý den, telefon se mi stále vypíná a zapíná, máte nějakou radu nebo ho mám poslat na reklamaci?
<nokia helpcenter> dobrý den, zkoušel jste ho už vypnout a zapnout?

Komentář: nokia helpcenter:-D

<a> Mám si nechat patentovat svůj vynález? Jde o prošlý salám Junior, přejmenovaný na Senior... jen pro opravdové labužníky

<Iwushka> Dobry den, zajimalo by me jak casove narocny by bylo vytvorit takovy uces, jako ma tato modelka na fotce
<Iwushka> http://...
<Kadernictvi-***> Dobrý den, podle mého názoru tak hodinka ve Photoshopu.

<kolegyne> Prosím, daj se v Lotusech nějak vypnout ty automatické opravy? Nebo to tu rozmlátim, fakt už.
<ja> Soubor - předvolby - kontrola pravopisu - automatické opravy.
<ja> Copak nějaká nepříjemnost?
<kolegyne> Nepříjemnost? Průser! Ten chlap se jmenuje Kitler, je to Němec a už jsem to odeslala

<a> Chtěla, bych se zeptat zda je možné, že mě po hlubokém orálním sexu bolí v krku ? Ale až den po té ? Kamarádka mě děsí s tím, že takto začínají různé pohlavní nemoce.. :( Prosím porďte..Děkuji
<b> Lehké nastuzení. Spojitost to má leda jestli jsi ho kouřila sněhulákovi.

<a> na motorku nemusíš mít ani trenky.ale bacha!!pokud ti bude za jízdy plandat lulin více než metr za motorku,musíš ho označit červeným hadrem o velikosti min. 20x20cm...

Komentář: motorkari.cz

<a> ok no..
<b> dve ře..

-!- ona has joined
<ona> je tu někdo na pokec?
<a> ne
<b> tady nehledej
<ona> hm, takže v týhle místnosti PC maniaků stejně nemá nikdo zájem o holky...
<ona> jdu zase programovat
-!- ona has quit
<a> né, počkej!
<b> neodcházej!
<c> vrať se! :-(

<a> to je jak dyby ses ptal na odmocninu z milionu to se nikdy nedozvis!
<b> odmocina z milonu je tisic:D !

Komentář: vysoká matematika :)

<a> zrovna sem zkoušel kvalitu a funkčnost svých nových brejlí na airsoft
<a> tak sem si položil brýle na stůl,
<a> profesionálně na ně namířil airsoftku a střelil
<a> na brejlích to neudělalo ani škrábanec,
<a> akorát ta odražená kulička mě pak picla do oka, že mi ještě hodinu slzelo...

Komentář: nebezpečné ochrané brýle :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.