Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<on> Ať už je konečně zítřek, naši jedou pryč, mám volnej barááák!
<ona> Jak tě znám, to si tam budeš každou hodinu zvát jinou co? :D
<on> Já? Vůbec, za co mě prosímtě máš?
<on> Jo a to mi připomíná.. co děláš zítra mezi pátou a šestou odpoledne? :D
<a> tak mam za sebou prvni jizdu v autoskole...
<b> a jak to probihalo?
<a> no docela to slo, akorat kdyz mi instruktor rekl:"Dejte tam trojku", tak jsme prepla radio na stanici č. 3
<b> :-D :-D
<a> tak já radši jdu :D
<b> dobrou :))
<a> JÍST
<b> chut
Komentář: večer
<a> zrusil jsem si facebook
<a> mam z toho dost dobrej pocit, ale jak se to ted lidi dozvi?
<a> Z jakeho mesta pochazel Batman?
<b> Nevim.
<a> To mesto se jmenuje podobne jako jeden druh salamu.
<b> ..vysocina?
<a> peto, hlavne tam neudelej nejakej pruser, já chci jezdit na motorce, ne s kocarkem
Komentář: nejlepší sms od tatínka
<a> tohle tropický počasí nedělá dobře mojemu zdraví. Už třikrát jsem přehlíd v cestě sloup, když jsem se koukal do něčího výstřihu..
<a> Co je to dneska u vás za rány? Už dvakrát nám málem spadl lustr!!!
<b> To nic, uklidila jsem skříň, upadla police. Uklidila jsem šuplík, upadlo dno, takže až uklidím zem, máš mě nejspíš doma.
<a> zdar chlapi, je tady nekdo ze stary ulice a mohl by mi dat gumu? nejlepe vchody 42-62 at nemusim daleki...dik moc, takhle v noci uz to nikde nekoupim a specham:)
<b> ja, vchod 60 zvonek 4, stav se:)
<c> taky muzu, vchod 48 zvonek 4
<d> sice 38, ale rad pomuzu:) zvonek 7
<a> :D diky za ochotu, urcite nekoho poctim navstevou!
Komentář: 38/7 bydlím já...zřejmě otec