Hlášky hodnocené kladně uživatelem „cheriii“

<a> Ahoj, já jsem Vláďa a ty?
<b> Já ne.

<a> cus
<b> čau
<a> hele znas nejakej kod do cod2
<b> nepodváděj
<a> prosim hraju to na gameparku a davaj mi vsichni
<b> jo, na nesmrtelnost je myslím alt+F4
<a> dik
...
<a> zmrdi me porad vykopavaj ze hry asi za ty kody
<b> :D ty si to fakt zkusil? :D

Komentář: :D

<a> tak dneska se zas mama predvedla mi rika "jesi na me jeste budes takle drzej tak ti ten pocitac schovam na mesic!" a bracha prej "no, tam se ti bude blbe hledat..."
<b> :D jezis

Komentář: není měsíc jako měsíc...

<a> Ahoj, dnes sem mluvil s <c> a docela sem se pobavil.
<b> Jakto?
<a> Táta <c> jezdí v Chomutově s autobusem a na vedení potřebovali výpomoc za jednoho řidiče trolejbusu. Tak to vzal za něj.
<b> A?
<a> Tak táta <c> prý jede v Chomutově na tom dvouproudovým kruháči, před ním další trolejbus, no a on ho předjel .)

<a> je tam jedna zrzka, ale je tak blba...
<b> sak sachy s nou hrat nemusis ne?

<a> cus, tvuj bracha je naprosto dutej
<b> jakto?
<a> po hodine jizdy dneska naprosto vazne prohlasil "By me zajimalo k cemu je tenhle merak, otacky to nejsou, hodiny to nejsou"... byl to tachometr...

<a> AJ TAK MAM NAJLEPSI INTERNET LEBO MÁM 2 JADROVÝ PROCESOR
<a> A JA S TYM PROCESOROM MOZEM STAHOVAT VELKOU RYCHLOSTOU Z INTERNETU... VIIIIES?
<b> lol, rychlost stahovania na procesore nezavisi... mozes tahat aj s rychlostou 100 Mbit/s s 200 MHz procesorom
<a> ALE MAM GRAFIKU 128 A KED BUDEM TAHAT HRY TAK TO MAM ISTO RYCHLESIE

Komentář: :-D ak chcete sťahovať hry kúpte si poriadnu grafiku :-D

<johny> Ted ctu clanek:
<johny> Pachatel byl vysoký přes 180 cm, hubený, na hlavě měl černou kuklu ze slabé pleteniny, černou bundu na zip zapnutou až ke krku, mluvil dobře česky bez přízvuku, dle hlasu bylo muži tak kolem 30ti let. (rom)

Komentář: Chvili mi trvalo, nez jsem pochopil, ze na konci je zkratka autora.

<a> ahoj tomasi, prosim te, nestihnu prijit na poradu, mam tu nejakou praci co musim dotahnout do konce. Tedy se omlouvam.
<b> nazdárek, ok my už jsme tu všichni. Hele co si zahrát takovou "korespondenční" hru?
<a> co?
<b> otoč hlavu doleva
<b> podívej se do okna v druhém patře
<b> usměj se
<b> zamávej
<b> odlož noviny
<b> dopij kafe
<b> zaplať
<b> naklusej sem k nám (a cestou pro nás kup něco dobrého k jídlu, chlebíčky a podobně)
<a> jsem za velkeho vola?
<b> no asi tak bych to řekl - kdybys byl už jen malinko větší, tak bys už nemluvil ale bučel

Komentář: to už snad ani není smůla...

<Genim> jinak jsem prisel o notas -.-
<Genim> dostal svemu jmenu...
<Genim> jsem ho kdysi pojmenoval Challanger
<Genim> a on mi shorel pri startu xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.