Hlášky hodnocené kladně uživatelem „cheriii“

<a> nějak se mi pomalu stahuje
<b> tak zkus otevřít okno a dej tam kovovou lžičku
<a> proč?
<b> protože ty data se šíří vzduchem a stěny apod. je zachytávají a nepropustí a kovová lžiščka je přisává k sobě, takže když otevřeš okno a dáš tma lžičku, tak ti přiletí rychleji a bude jich více
<a> ok, mám jí tma normálně položit?
<b> jj a samozřejmě čím více přiíboru tím líp
<a> mám tam šest lžiček
<b> a ty svítíš
<a> ano
<b> tak zhasni, protože jak mají ty žárovky ty vlákna tak to ruší signál
<a> zhasnuto
<b> už to běží rychleji?
<a> ne, zastavilo se to
<b> to je tím jak ty data hledají novou cestu...
<a> aha, jsem nevěděla, že jsi tak chytrej
<b> jsem nevěděl, že všemu uvěříš :D

<on> prijdes dneska ke me? Patrik sel nekam na pivo ;)
<ona> hmmm... a jake si mam vzit kalhotky? :P
<on> modre
<ona> mas rad modrou? :)
<on> ne, ale budou mi ladit ke koberci ;)

<terysek> cauky, tak jak bylo v anglii?
<tiny> joo, celkem fajn. Zacla jsem tam chodit s jednim uzasnym klukem. Ale ted mi psal mail... pry to nema cenu takhle na dalku
<terysek> jaaj... budes mu odepisovat?
<tiny> jj... prosimte preloz mi: Jak mi to muzes udelat? Slibili jsme si, ze za sebou budeme jezdit. Mam uz koupenou letenku na pristi tyden, chtela jsem te prekvapit. Nasi meli jet se mnou, chteli te poznat a ty ted tohle? Je v tom nejaka jina? Nebo uz jsi snad zapomnel, jak nam spolu bylo krasne? Jak jsme spolu byli na pouti a ty jsi mi vystrelil ruzi. Anebo jak jsme byli na slavnosti a cele mesto nam zavidelo, jak jsme stastni a jak nam to spolu slusi. To chces vse zahodit? Hodne jsi me zklamal. Myslela jsem, ze me milujes. Rikal jsi to prece. To jsi mi lhal?
<terysek> ses zblaznila, ne? takove romany?
<tiny> terezko prosim, preloz mi to, ja se bojim, abych tam nemela chybu a neztrapnila se...
<terysek> zkus - You bastard!!! to je bez chyby a pochopi to stopro

Komentář: rada nad zlato :)

<Jeffry> Cus, ty kouris doma v pokoji? O.o
<Johnny> jj, sak mam zapnutou webakemeru, ty me nevidis?
<Jeffry> vidim... a to co stoji za tebou je tvoje máti?
<Johnny> wtf
-!- Johnny has quit

Komentář: Od ty doby jsem ho nevidel online :(

<a> zdar, co děláš?
<b> čus
<b> hraju, jdeme na bosse
<a> OMG, smažte už to wowko!
<b> jj, smažíme :)

<a> Ty si byl vcera pekne na plech.
<b> Mi povidej, vim z vecera pulku. Hele jak se jmenovala ta brunetka co sem tam s ni byl?
<a> ktera?
<b> Takova stihla kratkovlasa... Ta jak sem se s ni libal na baru.
<a> :) Nerad Ti kazim uz tak krusny rano, ale na baru sem Te videl celej vecer jenom s Michalem
<b> kurva to neeeeeeee

<a> "Vzácného delfína objevili hluboko v džungli"
<b> Já pořád říkam, že delfíni chystají invazi na souš :)

<a> V kolik mi to jede?
<b> Idos :-)
...
<a> Vyjíždím v 17:45
<b> V kolik ale přijedeš???
<a> Idos :-)

<a> no to ja mam lepsi
<a> dneska jsem byl ve sporce. Clovek co stal u vedlejsiho okenka si chtel vzit pujcku a ohlasil to slovy "Potrebuju penize, klidne nakou lichvu"
<b> no a?
<a> a zenska za prepazkou s uplne klidnym hlasem povida "No tak to jste tady spravne" :))

<ucitel> Dobrý den pane <a>.
* a is watching: Ashley_Jensen_XXXPORNXXX_[hardcore_by_xMikkyyyy].wmv now!
<ucitel> Mám to považovat jako omluvenku pro dnešní absenci?
<a> Dobrý den pane učiteli, jestli máte na mysli ten e-mail, který jsem vám posílal dnes ráno tak ano. Zítra jdu na kontrolu.
<ucitel> E-mail mi došel, nicméně teď jsem měl na mysli Váš status.
<a> Promiňte teď vám nerozumím.
<a> Aha... už rozumím. :-[
-!- a has quit

Komentář: ach ty qip pluginy pro prehravace :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.