Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Sousuke_“
<A> Hele, jak bys přeložil tohle? "today's rite was great and for a moment to grab bronz the swimming pool"
<B> Dnešní řiť byla supr a v danou chvíli vzít bronzovej bazén?
<A> Teď mi to ta holka přeložila do moravštiny: "dnešní projížďka na bruslách byla skvělá a za chvílu znovu chytit bronz na koupák"
<A> A to chce jet za rok pomáhat dětem do Afriky jako zdravotnice.
<B> Humanitární krize na obzoru...
Komentář: czenglish
<a> Achjo..
<b> Co je ?
<a> Chci k moči !:/
<b> cože ?
<b> můžeš k moči, vychčiju ti kaluž ;)
<a> * moři !
<b> :-[ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD
Komentář: Překlep a správně vtipné zareágování :)
<a> Ku*va ještě raz si někde přečtu Yann Tiersen !REMIX! tak ten noťas letí oknem!!! Jak někdo může remixovat klavírní hudbu!!! Vymrd***!
<b> Yann Tiersen !REMIX!
<a> Ahoj,kdes prosimtě byl? Sme tě celou noc hledali!
<b> No,šel sem na hajzl,a du du du,sem myslel,že de někdo semnou,sem slyšel jeho kroky,tak sem zavřel oči a šel v rytmu jeho kroků a za ním. Pak mi došlo že poslouchám svoje kroky a sem 4 km někde v prdeli na poli. Takže sem do rána hledal kudy sem šel. Kdyby tam nepřijeli ty traktoristi tak bych tam rozdělal signální oheň a kopal brambory..
Komentář: Akce v lese,<a> vypil dva litrový rumy =D,zmizel v 22 hodin a domů ho přivezl traktorista v 10 ráno
<a> A co ten tvůj stále sexuchtivý přítel?
<b> Řekla bych, že s ním něco není v pořádku.
<a> Jakto? :-O
<b> Sedíme tak u něj v pokoji, doma nikdo a já nevěděla jak začít. Zrovna mi spadlo ramíko od podprsenky a takovým vyzývavým tónem jsem mu řekla: To asi něco znamená. A on s nezájmem odpověděl: Co? Zmenšily se ti prsa?
<a> hele ty jsi metalistka?
<b> No..
<a> a je pravda že jíte děti?
<b> Jistě. A pokud nepřestaneš s těma pitomejma otázkama, tak budeš další!
<a> no dovol mě je 14!
<Ahoj> , prosím nemáte někdo video s nejlepšímy góly z KIRIN Cupu 2011?
Komentář: všechny 3zápasy zkončily 0:0
<a> Počkej prosím, jdu zprovoznit internet.
<b> Zajímalo by mě, pro máš ten pocit, že ti nefunguje?
<a> Hele to bys nevěřil co se dneska stalo...
<b> No tak povídej ne?
<a> Dneska náš pes Benn vyběhl ven na náves, a když přebíhal silnici tak ho jen tak lehce srazil bílej favorit. Benn odkulhal na chodník a já ho vzal do náruče a odnesl domů. Děda to všechno viděl a potom přišel zrovna když jsem Benna ošetřoval a zeptal se: "Tak co teda? Mám tu troubu vypnout?"
<b> No ty vole... :D
Komentář: Život na vesnici je krutej a nemilosrdnej...