Příspěvky uživatele „kudli“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: omg

A ty se divíš, když si hraješ na vlka v rouše sovím?

"vsadím se, že ten kdo odposlouc...

"vsadím se, že ten kdo odposlouchává náš chat, musí být zmatený jak lesní včela"
Zmatený úplně ne, spíš trochu rozladěný z hledání (resp. nenalezení) vtipné části.

Re: omg

Není to tak dlouho, co se tu vyskytl Eriq. Ovšem administrátorským aktivitám se příliš nevěnoval, to je pravda.

Re: omg

V tom máš naprostou pravdu, kanadská i další evropské odrůdy francouzštiny jsou odlišné od té francouzské, a to i v písemné podobě. Když jsem takhle někdy poslouchal rozhovor s nějakým Kanaďanem, tak mi trvalo i jen poznat, že mluví francouzsky, ten rozdíl je fakt dost znatelný. Na školách se ale toleruje pouze ta francouzská. Tuším, že to bylo v Belgii, kde se učí zvlášť francouzská francouzština a zvlášť ta belgická (wallonština). Takže když přijde dítě do školy, začne se učit francouzsky, zatímco doma na něj od narození mluví wallonsky. Po pár letech, když se naučí tu správnou francouzštinu, tak se může konečně začít učit i svůj rodný jazyk. :)

Re: omg

O tom by se teoreticky dalo polemizovat. Ty učitelky jako nevyjádřený podmět jsou vyjádřeny v následující větě. Takže i když obecně se nevyjádřený podmět pokládá za rod mužský, v tomhle případě bych řekl, že je možné udělat výjimku :)

Re: omg

Tak ono naučit se dá všechno, když chceš. Jak ty pohybové aktivity, tak i znalosti. Jen mi přijde, že schopnost zapamatovat si telefonní seznam by se neměla zaměňovat s inteligencí. I když (hlavně ve školství) se tak často děje. A vážně ve svém okolí neznám skoro žádné inteligentní lidi, kteří by byli leví na sport. Jasně že tím není myšleno, že musíš umět hrát fotbal, skákat do výšky a ještě plavat, ale vždy se najde nějaká ta aktivita, kterou dotyčný ovládá.
Ono u těch špičkových ať už sportovců nebo myslitelů to už není tolik znatelné, protože přílišným rozvojem jedné stránky ty další přirozeně zakrní, pokud se jim moc pozornosti nevěnuje.

Re: omg

Sice už se v týhle diskusi začínam ztrácet, ale rvali a strašily v jedné větě vypadá dost strašlivě bez ohledu na kontext...
Co se týče angličtiny, tak u nás se to jestli se vyjadřujeme anglicky nebo americky tolik neřešilo, i když to asi bylo způsobeno z velké části tím, že nás učili rodilí mluvčí. Sice to občas vedlo k situacím, kdy jsme museli některá anglická slovíčka vysvětlovat Američance, která je neznala, ale proč ne... Jak se to řešilo u maturity nevím, jelikož mi přišlo mnohem lepší maturovat z francouzštiny, a tam se jiná než francouzská netoleruje.

Re: omg

No výběr máme dost širokej, takže to neni tak zlý s tim stíhánim a (skoro) každej si najde něco, co ho aspoň trochu baví. Zápočty máš jen za účast, která má být aspoň někde kolem 80%, s tím že někdo toleruje i vyšší.
Co se týče tvého odporu k tělesným aktivitám. Aniž bych tě chtěl nějak urážet, nemůžu si nevzpomenout na slova mého učitele TV na střední, ten říkal, že pohybová inteligence dost souvisí s tou mentální. A z mé zkušenosti to v naprosté většině případů platí.

Re: omg

My máme v budově café (aka bar + něco k jídlu), což je mnohem lepší než všechny menzy! :) A v prváku vyletí kolem 70% lidí, což je taky celkem fajn, protože to už mam za sebou :) I když ten rozvrh vypadá lákavě. Co se tak bavim s lidma z různejch VŠ, tak všude chodí do školy míň, než u nás... a aby toho nebylo málo, tak na svym oboru mam těch předmětů víc, než většina lidí od nás ze školy...

Re: omg

Jelikož hraju závodně florbal, tak mi nevadí mít týdně o trénink navíc a dostat za to zápočet. :) I když je pravda, že spousta spolustudentů z toho tak nadšená neni...

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

piol
před 3684 dny

Hláška #72552

<a> ja som heterosexual, a oprav


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1228 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1533 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1883 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2088 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2303 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 16 dny

K hlášce #32681

Re: Pořád je to jak můj bejvalej

Zelvi
před 46 dny

K hlášce #32681

Pořád je to jak můj bejvalej

nakopnuta_sova
před 58 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova

Zelvi
před 67 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova

nakopnuta_sova
před 76 dny

K hlášce #37648

Re: Mám přesně takovýho retarova


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.