Příspěvky uživatele „Madmistress“

Re: Vibrace

Emari jsou klasicky pripad toho, kdyz nekdo nepochopi ucel cinnosti. Rekneme-li: "Dnes rano jsem se holil a pekne jsem se porezal", pubescentni emar vychazi z faktu, ze zadny chlupy nema (je mu dvanact) a tak si logicky vyvodi, ze ucel ziletky neni pouziti k odstraneni chlupu, ale k porezani se, coz je sice primym dusledkem, ale ne zamernym a uz vubec ne nevyhnutelnym :)

Zaverem teto odlehcene debaty bych snad dodala, ze ze sociologickeho hlediska je vysledek me uvahy jasny: Decko v ramci sveho vyvoje - socializace chce byt dospele a pouzit ziletku jako tata a pak to dopadne tak, ze se tomu rika styl :)

Re: FAIL...

Nema machrovat, kdyz nema kridla :D

Re: holka ty asi potrebujes chlapa...

Co se tyce rozsviceni - roznuti, to je hovorovy (narecni)vyraz.
Kunda je vulgarismus. Takze je to vulgarni vyraz pro holky.

Cokoliv od rostenek treba po baby, nebo ja nevim co je tedka zrovna in, mi nevadi.

Je logicky, ze kdyby ses rozhodl misto "babi" rikat "kravo", nebude k tomu tvoje babicka pristupovat jako k tvymu hovorovymu vyrazu a pravdepodobne se bude citit urazena.

Re: Emo

Ale co by byla prvni cena? Spodary Billa z Tokio hotel? Listky na turne Billy talent? Zlata zakaznicka karta od Gillete? Sebeucta?

Nebo proc to ty decka hrajou? :)

Re: Mám na ploše..

Nemuze mit na plose Internet, protoze jak vsichni dobre vime z IT crowd, internet je mala cerna wireless krabicka :D

Re: Mantala plandala

naprosto suprovej komentar :D

Re: No to už se nedivim, že jde šk...

Vzdyt to je guma jak brno, zas nejaky decko chtelo machrovat a misto toho self-pawned...

Re: Konec flamu o Wowku

je tam mekky, ale proc to se me neptej :) Nechci nad tim premyslet, to by bolelo

Re: Emo

sebevrah by si nemohl vyzvednout cenu... ale tak co - neni dulezite vyhrat, ale zucastnit se hry! :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.