Příspěvky uživatele „Madmistress“

Re: Vzdyt to neni mozny...

A pak, ze darky nosi jezisek.

Re: Hmm...

Pockej. Jak jako, zase? :D Posledne jsem napsala, ze kdo me chce kontaktovat, at to udela na lidech. To je cely

Re: Je to IT

No jiste. Ale az budes publikovat a vydavat to ve statisicovejch nakladech, chci 4% ze zisku :-D

Re: slečna, která to bere takhle v...

Mas samozrejme pravdu.

Ja bych jen pridala, ze tvoji matce by za porod tebe meli dat metal za tak odvaznej biologickej vykon.

Ja bych se te nejspis snazila narvat tam, odkud jsi prisel, dokud je jeste cas.

Samozrejme, ze tobe holka muze poskytnout jen sex. Na nic intelektualnejsiho nemas kapacitu.

Jau.

Jau, jau, ja se proste zasmala :D Nevim, jak je to mozny. Asi me zblblo tech tricet odpadnich :)

Re: Dejte si facku za to, jak je t...

Ja bych nedala facku za posledni vetu.

Myslim si, ze by se to dalo chapat jako dobre minena rada, ktera BOHUZEL zustala ignorovana.

Je to IT

Ono je to IT. Je to IT az k posrani.

Problem je, ze to napadne ale UPLNE kazdyho. UPLNE. Verte mi. Kazdej clovek, kterej do tohohle dela takhle nekdy zavtipkuje.

Asi proto uz to neni vtipny.

Re: +

Taky mam bohate zkusenosti.

Ja mam treba jednu pixlu, na kterou jsem asi moc mlada i ja. Na tu musi bejt cloveku tak 60 asi.
Ta detska pojistka je tak dukladna, ze clovek potrebuje obe ruce, zuby a obcas se ji tak nechce, ze i nejakou tu nohu.

Re: Boha, já už si tady sumíroval,...

K "Atestaci pro pochopeni citace 40956" je nutne zvladnuti: Elementarni znalost Vanoc v Cechach, znacky pro chemické prvky (7. trida), zakladni znalost soucasneho svetoveho deni.

Pochopila, nesmala, minus.
Nicmene - DALEKO lepsi nez ten maras okolo.

Re: slečna, která to bere takhle v...

Jsi "stastne zasnoubeny"? Je tvoje mlada taky stastne zasnoubena? No, vono to nejspis bude jedno, protoze to bude hloupa, namyslena, povrchni, alibistická kurva.

A navic uplne stejna jak vsechny ostatni :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.