Příspěvky uživatele „Madmistress“

Je srandovni

Je srandovni, ze i kdyz v tomhle druhu citaci <b> quitne, <a> to sice zjisti, ale dal pokracuje v monologu :)
Ja bych napsala smsku. Pro ty, co budou argumentovat, ze je to kvuli kontexu na lamera bych rada pripomnela, ze je zde moznost komentare.

Jinak to neni uplne spatna citace :)

drsnak

Tady se nekdo snazi byt drsnej :) At uz to poslal jeden akter nebo druhy, nikdo z nich se nema cim chlubit

Re: není to vtipné, ale úchylné a ...

ne, tahle citace evidentne nema projit a vypada to na self-post... takze na lidech se to nechytlo, tak to zkousi tady :D

Re: Ježiš to je lama on nezná emo!...

Ja to treba vim. Jenze stejne jako vsichni, nikdo nenadava na ideologii ema nebo na emo jako hudebni styl, ale na ty kokutky co si na to hrajou.

To mas jako pseudopunkace a sezonni satanisty a podobny veci.

Re: bezte uz do rite s facebookem

s velkou pravdepodobnosti nikdy

Na prvni pohled

... v tom vidim IT crowd a vecne ohranej vtipek s "Have you tried to turn it off and on again"...

Re: tak jej treba, krave

Nikdy nemuzes vedet, co od toho stavu mas cekat, to je stejny jak s chlastem. Navic u travy se pytlik co pytlik lisi obsahem THC, to pivko ma vzdycky stejnej obsah alkace.
Jak jsi najedenej, kolik jsi toho vypil, kolik jsi toho vyhulil, v jaky jsi nalade...

Neni blba, ze ujizdela, je krava ze si vubec sedala do auta, kdyz nema ridicak a jeste je zhulena. Ten trest ma nakej smysl snad, ne? A navic jeste mirnej - ted muze uklizet psi hovna po parcich, frajerka

Ach.

Je to vulgarni, blbe, naprosto blbe a taky totalne blbe, ale kdoviproc jsem proste musela dat plus.

Kamenujte me, ale ja jsem se fakt zasmala (taky tomu nerozumim)...

Re: Adepti na Darwinovu cenu.

Jedinci podobneho typu jsou i ve sbirce kretenu na Rozzlobenychmuzich. Kdyz se nezabijou, bavi je mrzacit si jakymkoliv zpusobem varlata (slehnuti airbagem, skakani na tyc, zapaleni rozkroku).

My ostatni muzeme byt v klidu. Mrtvola se nerozmnozi a ten zbytek se proste sam vykastruje :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.