Příspěvky uživatele „Madmistress“

Re: Ted vazne

Ja umim perfektne rozmackat koblihy! :D

Re: Kowaltsky.. uz se prosimte vyf...

pridavam se k zadosti. Netreba dalsi citace

Re: Já jsem na nákupech schopna ta...

tak to jestli nakupujete jen za dva tri tisice, to jste borci :) To byste mohli daleko za vic :)
Nas byvalo pet a mesicne to delalo okolo 20.

Re: Ty jsi strašnej spamer, nejenž...

Ja jsem se snazila prvni citaci od Renee vkusne okomentovat. Pak jsem to u druhy kratila. Pak jsem se zmohla na nadavku.
Ted jsem uplne vyflusana. Zmohu se na jednoslovny komentar k citaci(m).

Sracky!

Re: Kvantita přede vším

Slecna je asi hodne husta. Nebude ji vic jak patnact.

Renee

Renee, a ted to vybal, kolik je ti let? Hahahááá, sex, to je strasne funny, ze? :-D xD :-D :-D :-D :-D :-D

(Btw "Rochnéééé" Měli jste na mysli: ROCHE? Zobrazuje se prvních 2 výsledků"

:-D xD :-D :-D :-D :-D :-D :-D xD :-D :-D :-D :-D :-D :-D xD :-D :-D :-D :-D :-D

GUMA

Az to budes vymyslet priste, ty frajerko, domysli si, ze na tabuli se pise kridou nebo fixou.

Perem nikdy.
Navic, u ucitele je kontakt s psacim nastrojem nesmirne vzacny, ze?

Rostou tak rychle..

Ty decka jsou dneska cim dal dospelejsi. Chlastaj, nosej tanga a pak si o tom vykladaj na lameru.
Ja jsem si myslela, ze jsem drsna, kdyz kalim a pak se tim chlubim, naposledy v patnacti. Nu, ale nekydala jsem to na internet.

Ja nevim...

Ja porad nevim, co mate vsichni problemy se vztahy.
Nechci se s nekym bavit, tak ho poslu do haje nebo dam do ignore a nazdar.

Laska muze a zeny

Tohle je tak akorat laska dvou stenat. A to jeste mozna.
Casari si tu pripada jako king, kdyz ma tendence sem posilat podobny veci. Nech si to pro svyho psychoanalytika. Nikoho tady nezajima tvoje pubertalni zarliva scena.
Neumis ani picaty zavorky, nedas dohromady kloudnou vetu, interpunkce te nezajima a jsi zbytecne sprostej na holku, kterou udajne mas mit rad.

A vubec, decka, nemate chlastat, podivejte, co pak vyvadite.
... a vlastne, co na tom bylo vtipneho?
... a taky, to se dneska vsichni bavite takhle? Vzdyt je to prasarna, ten tvuj odstavec "souvislyho projevu" nema hlavu ani patu, vsechno je tam trikrat, ukonceny trema vykricnikama - takovejhle maras ma po tobe nekdo cist - a navic tomu jeste rozumet? Nehlede na "kurva" po kazdym tretim slove? To neni konverzace, ale hromada cestinarskeho hnoje!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.