Příspěvky uživatele „Madmistress“

Re: Ooo,..

Ne, myslim to vazne... Takova vasen! "Pojd, muj sexualni partnere, nasad si prezervativ, abychom mohli vykonat pohlavni styk vlozenim tveho penisu do me vaginy"... Proste romantika

Re: +

Nebo mezi děckem a polenem. Poleno ti nezasere cirkularku

Ooo,..

Vagina... to zni tak... sexy

Re: Windows

To je zvlastni. Hraju, stahuju vselicos, crackuju, motam drivery paty pres devaty, pouzivam pochybny programy, rozbaluju neotestovany rary, cumim na pochybny P stranky, reklamuju komponenty...

A BSOD nikde. Co vy s tim kluci, delate, s tim kompem?

Re: prosim ?

Kara bylo to prvni, co me napadlo.

Re: -

Ze ty nedokazes sledovat, co ti odpovidam, neznamena ze jsem nejrozumnejsi. A ty svuj rozum dokazujes "vocasama" a podobnyma vyrazama.

Zkus to znovu. Vytka byla "Tvoje definice obecne cestiny" - a k tomu druhemu:

Jsem z Cech a souslovi "mi pratele z Cech" bych pouzila naprosto bezne. Zalezi na tom, jestli to phonzik pouzil ve smyslu "ani tady u nas se nemluvi tak blbe jako v Cechach" nebo "kdyz uz jsme v tech Cechach, nemohli byste mluvit...", takze zalezi na tom, kam sam sebe zarazuje.

Re: Nemám rád hopery a nemám rád m...

to je blbost. Vsechny styly jsou si v tomhle kvit. Najdes "predrsnakovany" metalisty stejne jako hopsajici idioty v teplaku. Ja posloucham z 90% jen metal a vubec to na me neni videt.

Nicmene se musis smirit s faktem, ze nekomu se to proste libi, i kdyz tobe to prijde jako kravina.
Me treba prijde k neuvereni, ze se nekomu libi Eva a Vasek. Beckova muzika, na vsechny pisnicky stejnej rytmus, mnohdy afektovany umely hlasy... Dle myho nazoru, kdo to posloucha, musel upadnout - a presto takovejch lidi je, a kolik!

ahaa

Uz to chapu. Hele, neni to sice nic moc! Ale kdyz jsem to pochopila, musela jsem uznat, ze to ma alespon myslenku...

Re: ..

By se videlo, kolik lidi by najednou vybihalo ven na mraz, kdyby mel chlad prokazatelny ucinky na zlepseni erekce :D

To by byly Vanoce, vsude samej nudista! :D

Re: Nechápu

ne ze bych chtela rejpat... Ale nejak mi uchazi smysl prvni vety... Extremismus je idiot?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.