Příspěvky uživatele „Zina“

Re: Fekalhumor take humor. Minus...

Já bych to taky nekvalifikovala jako fekalhumor. Prostě je to fekal. Mínus.

Re: Diakritika dělá hodně pitomých h...

Koukám, že Jan Hus z českého nebe povýšil do nadnárodní funkce.

Re: Podobna situace se udala u nas n...

Aneb kdo chce vidět idiota, nechť se dostaví do ředitelny.

Re: Já žasnu... tak úžasnou větnou s...

Takže až v ZOO uhyne hroch, budeme vědět, proč k tomu došlo.

Když se ptáš, aby ...? Z toho js...

Když se ptáš, aby ...?
Z toho jsem se málem prodloužila (vyrostla) , nikoli zkrátila.

Re: minus

Omlouvám se, to jsem nechtěla. Jen jsem si taky chtěla hrát a v zápalu hry jsem vyluštila hádanku.
Ale jestli Kamizuki nekecá, tak už nejde o hru, ale o hodně smutnou záležitost. Věřím však, že kecá, takhle absurdní nápady nemůže mít žádný člověk, natož učitelka češtiny

Re: Opravdu jsem netušil že slovem "...

Opravdu? Docela by mne zajímalo, jakými cestami se to mezi mládež dostalo, ale to by zřejmě bylo na vědecký rozbor. Když to vezmu tak kolem a kolem, stejnou záhadou může být, proč zobecněl vodácký pozdrav ahoj, nikoli třeba lyžařský skol. Nicméně, je-li to zobecnělý pozdrav, vnímaný bez jakýchkoli souvislostí, už dnes, kdy rodiče těch, kteří to používají, tu socialistickou hrůzu zažili, zdá se mi to divné.
A pro jistotu dodávám, že slovo čest jako takové je samozřejmě úplně nezávadné, jako pozdrav však má velmi neblahou konotaci.

Re: diskretizovat je slovo? Nejak ne...

Také mne to překvapilo, na druhou stranu vím, že nic nevím o matematice, tak jsem nad tím mávla rukou, řekla jsem si, že je to nějaké sprosté slovo, stejně jako např. integrál. Ale po tvém dotazu mi to nedalo a na slovo diskretizace jsem se podílala na google. Neřeknu ti, co to je, ale existuje to.

Hláška nic moc, ale s povděkem...

Hláška nic moc, ale s povděkem kvituji, že je zde výjimečně správně použito od 7.00 - 8.00 hod. (do oznámení), tedy že pisatel oznámení není moula, který si myslí, že výraz od 7.00 až 8.00 hod. znamená totéž, co od 7.00 do 8.00 hod. (čili v době 7.00 - 8.00 hod).

Myslím, že <b> projevil náznaky...

Myslím, že <b> projevil náznaky talentu pro studium speciální pedagogiky.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.