Příspěvky uživatele „41_6C_65_6E_6B_61“

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Smím se zeptat, co je vtipného n...

Smím se zeptat, co je vtipného na tom, že někdo nezná určitou webovou stránku? Mimochodem, už to tu bylo tolikrát a stále to nepomáhá... http://cs.wikipedia.org/wiki/XD-Picture_Card

"No co motýlku kdy to zopakujeme...

"No co motýlku kdy to zopakujeme hm?" Mohlo být obyčejné rande, kino, večeře,... Takže buď je holka blbá, že se z toho nevykecala nebo je to prostě jen smyšlené (ať už z části nebo celé).

Re: Pěkná

"Emotikon je grafický symbol složený obvykle z interpunkčních a speciálních znaků, který vyjadřuje pisatelovu náladu, postoj či emoce. Jde o speciální formu ASCII art, (...). Například Pavel Herout je používá ve svých knihách o programování již od poloviny 90. let."
Troufám si tvrdit, že v tomto případě jsou smajlíky v pořádku. Problém přichází se stonožkami (:DDDDDDDDD), paměťovými kartami (xD), zmíněným przněním jazyka (loooool) a podobně.

Re: Takže ty jsi bůh?

"blbost je ako boh" Myslím, že tak. Ale mně to přijde docela vtipné, alespoň v záplavě místního odpadu. Bez komentáře by to bylo lepší, ale plus. Připomíná mi to vtip o teorii pekla (http://vtipy.netroof.eu/item/1859/teoria-pekla/)

Nějak mi v tomhle horku chybí sí...

Nějak mi v tomhle horku chybí síla dočíst něco tak ubohého do konce. Po zhruba patnácti řádcích si troufám tvrdit, že nejvtipnější je na tom komentář, který je tak absurdní, až je to vtipné.

Z této citace jsem trochu na roz...

Z této citace jsem trochu na rozpacích - 4 leté dítě, které je naučené lhát, aby ho nesebrala sociálka? Že by k tomu sociálka měla důvod?

Teda... Bývají tu vážně ubohé vě...

Teda... Bývají tu vážně ubohé věci. Ale něco TAKHLE ubohého tu snad ještě nebylo nikdy.

Tady je to čím dál tím ubožejší

Tady je to čím dál tím ubožejší.

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.