Hlášky uživatele „Rado9“

« 1 2

<a> Ahoj
<b> hoj
<a> oi?
<b> j

Komentář: Na tom koncerte sme sa naozaj stretli. :)

<Telekom> Vážení zákazníci, dovoľujeme si vám oznámiť, že predajňa v nákupnom centre Aupark v BA bude zajtra, 4.10.2016, v čase od 9:00 do 17:00 zatvorená. Za porozumenie ďakujeme.
<a> A v PD bude otvorená?
<Telekom> Ahoj <a>, čo znamená skratka PD? Ďakujem za doplnenie. Dada
<a> Čo znamená skratka BA?

Komentář: Dada sa s ujom Googleom zjavne nekamaráti.

<a> Moja 80-ročná babka si kúpila mobil. Samozrejme len tak bez SIM karty, tak som jej kúpil predplatenú kartu a naučil som ju ako mi má zavolať. Teraz mi samozrejme vyvoláva každý deň. Už sa neviem dočkať, kedy sa jej minie kredit a budem jej musieť vysvetliť, že bude musieť zas platiť.
<b> Hmmm, tak u nás sa stalo niečo podobné, keď nášmu dedovi nejaký kamarát doporučil satelit. Samozrejme všetko to nastavovanie padlo na mňa. Predtým sledoval TA3 cez klasickú anténu na kanáli 8, po novom bola TA3 na kanáli 10. Keď sa ma spýtal ako si spustí tento svoj obľúbený kanál a ja som mu povedal, že je na 10. kanáli, tak ma hneď vyhrešil, že také číslo na diaľkovom ovládači nemá a nech si z neho nerobím srandu. To bude ešte boj. :(
<a> Ufff, dúfam, že babka nemá s tvojím dedom podobných kamáratov, lebo si už nikdy nezapnem mobil.

Komentář: Každý chce ísť s dobou a takto to dopadne.

<a> Ty si programátor. Čo si mám presne predstaviť pod pracovnou pozíciou SW testerista?
<b> Predstaviť? Tak ja si predstavujem, že SW = Scotch Whisky. Neskočíme potrénovať?
<a> Ty si debil. :) O 8ej v pube.

<a> akú pizzu objednáme na večer?
<b> najlepšie s mäkčeňom.
<a> nuž, lovu zdar.

Komentář: dvaja bažanti prvý týždeň na intráku

<ona> posielam ti teda ten obrázok obrazovky s tou chybou
<ona> Spracováva sa príloha...Nová položka Dokument programu Microsoft Office Word (8)

Komentář: Komentář: aj tak sa dá no :) printscreen som tam našiel

<ona> posielam ti teda ten obrázok obrazovky s tou chybou
<ona> Spracováva sa príloha...Nová položka Dokument programu Microsoft Office Word (8)

Komentář: aj tak sa dá no :) printscreen som tam našiel

<a> Čau. Kedy presne ti ide ten vlak zajtra domov?
<b> Bitka pri Moháči.
<a> ?
<b> 15:26 :-/
<a> Aha. :) Takže nič iné ako Áčko neberieš.

Komentář: Sestra berie skúšku z histórie až moc vážne. :)

<a> Pravda dňa: Vojde <b> do baru vo Vranove nad Topľou, objedná si štyri borovičky, dve vychladené plzničky na zabrzdenie a povzdychne si smerom k barmanovi: "Ach to boli časy, keď som vydržal aj 15 rokov bez chľastu...potom som nastúpil na elektropriemyslovku".
<b> Čo táraš, vo Vranove plzeň nečapujú.
<a> No a, veď viem, že máš radšej fľaškové.

Komentář: Kolega na služobke. Ja sám v kancli a nevedel som, čo od dobroty, tak som mu písal SMSky.

« 1 2

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.