Hlášky hodnocené kladně uživatelem „beeeee“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

12:29 <nadřízený> Zdravím. Potřeboval bych přiložené dokumenty vyplnit a poslat mě zpátky.
14:54 <podřízený> Běžte zpátky.
15:05 <nadřízený> Cože mám dělat?
15:09 <nadřízený> Aha, už to vidím. Máte štěstí, že se za tu chybu moc stydím, než abych vám nadával.

<a> Anglické slovo na 'k'.
<b> Konvice.
<a> Říkám anglické.
<b> Kettle.
<a> Co to je?
<b> Konvice.

<a> aby rec nesrala
<a> *nestala

Komentář: stáva sa :)

<a> Potřebuju vytvořit nějaký psycho temný intro na začátek alba které budem točit.
<b> Psycho temný intro? Mohu ti nahrát pekelné mlčení mé ženy.

<a> hoj lukáši, přeju všechno nejlepsi ke svatku :)
<b> čau, jmenuju se Libor ....
<b> ... a dneska má svátek Luboš

<on> Zlato ? <3 ... tak jsem nám zařídil tu dovolenou jak si chtěla :)
<ona> si skvělej ! opravdu v chaloupce v horách a na samotě aby nás nikdo nerušil ?
<on> jasně, je to chalupa v chráněný oblasti a mimo cesty, tak tam nás nikdo celej tejden rušit nebude :)
<on> akorát teda bude fuška tam donýst provijant (je to 4 kilometry pěšky furt dokopce)
<on> voda je kousek asi půl kiláku je studánka, kadibudka je za chalupou v lese, vařit můžeme na kamnech, není tam eletrika ani signál. Fakt uplně romantická samota !
<ona> SES ZBLÁZNIL ???!!! TAM NEJEDU :-(

<a> Dnes som dal jednu skúšku za 2 a to som z tej otázky nevedel ani zaťať :)
<b> Ako to?
<a> Včera som bol u skúšajúceho na konzultácii a keď som odchádzal tak som mu povedal, že som sa ho ešte na niečo chcel spýtať, ale vôbec si neviem spomenúť, že čo to bolo a, že ho už nechcem zdržovať. Dnes na skúške som si vytiahol otázku a hovorím: No vidíte toto je presne to, čo som sa vás včera chcel spýtať, ale zabudol som. Tak mi to všetko vysvetlil a ja som len prikyvoval a hovoril niečo v zmysle veď to je úplne jasné, to je jednoduché atď. Nakoniec mi povedal, že na jednotku to teda nebolo a dal mi za dva :)

<Trinity> Prave jsem asi 5 minut tahala Adelce z pusy koralku
<Max> Jakou koralku? Vzdyt jsem vcera vsechno dopil.

<Adam> cau sundej si sluchatka a otoč hlavu do leva
<fénixxx> proč?
<Adam> mluvi na tebe šéf

23:40 <hamster> Nevíte, kde svázat bakalářku?
23:41 <littleLark> V těchto pozdních večerních hodinách v okolí vysokoškolské koleje. Ale bacha, asi se bude bránit.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.