Hlášky hodnocené kladně uživatelem „DMDave92“
<a> Veď ale Call of Duty to je simulácia vojny vieš?
<b> Ak je CoD simulácia vojny, tak potom Super Mario je simulácia parkouru.
Komentář: tomu hovorím presné prirovnanie :D
<dbsupport> -> <build> Mohl by mi někdo laskavě sdělit, jak mám otestovat tenhle server, když DB není nakonfigurovaná? Klidně bych to i udělal, ale v dokumentaci se nikdo neobtěžoval uvést, kolik paměti má mít DB server vyhrazeno...
<build> -> <projekťák> Psal mi databázista, že jsme nenakonfigurovali DB server. Jak to bussiness chtěl nakonfigurovat?
<projekťák> -> <release management>Hele, prej jsme nenakonfigurovali db server. Nemáš tuchu jak jsme to dělali posledně? Je to v podstatě stejnej server, tak to obšlehneme...
<release management> -> <dbsupport> Zdar, nevíš náhodou správnou konfiguraci db serveru? Teď se mne ptal projekťák a já se v tomhle fakt nevyznám...
<dbsupport> -> <projekťák>, <build>, <release management> Co jsem komu udělal?!
<jirkan> cus
<Opletalus> This is antispam filter ShitloadDecreaser. To make further messages delivered successfully, please answer correctly the following randomly generated question. What is the result of 6 / 0?
<jirkan> hm... tak s tebou uz asi moc nepokecam
<a> to nenávidm, buchtička, mušlička, broskvička... copak mám mezi nohama bufet?
<a> hele a co ten test z chemie, těžký?
<b> takovej trollův standard
<b> ale byla prdel <c> ho celkem nasral :D
<b> víš jak nám řikal tu pomůcku na vitaminy rozpustný v tucích?
<a> jj ze slova ZADEK škrtnu Z...to je jediný co bych věděl :)
<b> no tak <c> napsal do testu RDEL :D
<DomEPC> čus, seš tu?
<gwn9> jj. co ségra? :))
<DomEPC> no..víš jak jsem ti říkal, že podle mě nemá žádnou chybu? tak už jsme spolu spali..
<gwn9> vole..:D a furt nemá?
<DomEPC> právěže už jsem jí asi našel... :-/
<gwn9> no, tak to je moc hezký. co se člověk nedozví, když si sedne k bráchovu PC!!!! jdi do háje!!!
-!- <gwn9> has quit
<DomEPC> počkej, to jsi ty???
<DomEPC> sakra..
-!- <gwn9> has joined
<gwn9> posranej? :D to jsem furt já :P ber to jako poučení, že nemáš psát intimity na net. a zároveň jako pozvání na to slibovaný pivo konečně! :D:D:D
<DomEPC> ...!
<DomEPC> ok. dneska večer. ubiju tě půlitrem!!
Komentář: jak dostat kámoše ven :)
<uživatel> Přeji dobrý den,
<uživatel> prosím o naprogramování aplikace, která by měla primárně sloužit k objednávání vhodného počasí :-)).
<uživatel> Tohle už se fakt nedá...
<uživatel> Případné náklady uhradím.
<uživatel> Děkuji za pochopení
<helpdesk> Dobrý den,
<helpdesk> máte ohromné štěstí, minulý týden se objevila první veřejná betaverze programu "Saint Peter 2014", která slouží právě k ovládání počasí.
<helpdesk> Zatím ji však příliš nedoporučuji používat, protože často padá a při pádu spustí krupobití, které se zastaví až po restartu počítače.
<helpdesk> Rovněž bylo necitlivě naprogramováno kolečko myši, takže se jeho necitlivým pootočením spustí tornádo.
<helpdesk> K povodním naštěstí často nedochází, protože ty se spouští nalitím tekutiny do klávesnice.
<helpdesk> Déšť lze prozatím pouze zapnout a nikoliv vypnout, regulace rychlosti větru je pouze skoková po 10 m/s, směr větru je náhodně ovlivňován během antivirového systému.
<helpdesk> Prostě standardní chování počítačů. Výhodou je snad jen to, že duha jde zapnout i bez použití deště, což se obzvláště líbí dětem.
<helpdesk> Přeji v rámci možností hezký den. :-)
<a> Poslyš, jaký je tedy konkrétní rozdíl mezi parazitací a symbiosou?
<a> Vždyť vlastně v obou případech jde o vysávání na úkor druhého...
<b> No... Když se připojím na sousedovu wifi, tak na něm parazituju. Když mu za to donesu flašku a ještě od něj odpojím těch 5 dalších parazitů, tak budeme žít v symbióze.
<a> včera jsem byl u <c> doma
<a> je vidět že jsou tam teď tři chlapi bez ženské ruky
<a> takový bordel a chaos jsem ještě neviděl!
<a> překvapilo proto jak krásnou a čistou koupelnu mají, když jsem tam vlezl!
<b> zvláštní :-D
<c> to bude tím že tam nechodíme od doby co matka odjela :-D
<a> Tak jak dopadla zkouška?
<b> Snad dobře
<b> ale bylo to tezky jak pes a po zkousce sem byl dobrou pulhodinu mimo sebe, probral sem se az v saline
<a> No vidíš, tak hlavně že je to v cajku a že ses nakonec probral :D
<b> No jako jo,ale o to horsi bylo pak zjisteni,ze sem na zkousku prijel autem :)