Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Elephie“

<a> kamos psal: ja mam takovy problem, no ne přimo ja. mam v brne dve kamošky kterym zitra začina škola a nemaji kde přespat... mysliš že by dneska mohli byt u tebe?
<b> se ptal tebe?
<a> jo
<b> a ty na to "pošli fotky"?
<a> ne, ja uz jsem ve stadiu kdy to je jedno :)
<b> =)
<a> mozna u borcu bych napsal posli fotky
<b> =(

Komentář: A bude hůř :)

<a> Dneska k nam do obchodu přišel nějaky duchodce a že chce počítač pro vnuka. Tak se ptám jaký by to měl být a on na to "Nějaký slabší on to má jen na hry..." :-D

Komentář: důchodci...

<a> Normalne mi leze nakej brouk po monitoru.
<b> A co je na tom divnyho?
<a> Ze sem ho minutu zkousel shodit kurzorem...

<Tekla|uceni> mam hlad!!!
<vavrusa> tak si ho hlad!!!
<Tekla|uceni> uz si hladim rajce :P

<a> jo dneska ve škole se posral automat na kafe takže šel zadara a šárce ještě vypliv devět korun... :-)
<a> a pak ho školník zběsile vytrh ze zásuvky
<a> řval u toho že ho máme přestat srát... :-D

Komentář: error

<bübersson> a nebyla ti zima?
<čarodějka> nn, byla sem tam autem, takze ten kousek z auto do skoly a ze skoly do auta sem prezila, ale diky za optani... sem rada, ze nekomu zalezi na tom, jestli mi treba nahodou dopoledne nebyla zima... vis co, ted... az ted mam konecne pocit, ze v tomhle zmatenym a uspechanm svete nejsem sama... a ze i v tehle hekticke dobe existují hodní lidé, ktřeří nejsou v žádném případe sebestřední, nebo snad sobecky...
<bübersson> nemohla bys to trochu zkrátit??? se mi to nechce číst a nejseš jediná holka co mi tu píše...

Komentář: eště že existují hodní lidé

<a> poslal jsem mu mail v 17:39 a odpověď mi přišla v 17:38. to je rychlost

Komentář: einstein se mylil... rychlost svetla prekonana :D

<DoN> heh "16:13 Svět čeká na další Usámovo video"
<DoN> to se jako ceka az dokonci upload na youtube? :]
<Tommy_V> asi uz udelal trailer
<Kid> lol
<DoN> nevi jake dat tagy
<Tommy_V> :)
<DoN> a pak mu do komentaru nekdo napise 3/10 too long, boring, bad music
<Kid> :D
<Tommy_V> a bush mu tam pak da video response
<Kid> a nazev: nu pagadi
<DoN> :D

Komentář: #lfs.cz@gamesurge.net

<Augmentynka> co je chlap kdyz chce furt sukat? :D zenska je nymfa a chlap je? xD
<Nidzo> normální?

Komentář: Nevím, co čekala za odpověd... :)

<BlackHole> Psal jsem si s ni docela dlouho
<BlackHole> Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
<BlackHole> Samozrejme, ze jsem ji poradil
<BlackHole> Pak uz jsme si nepsali...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.