Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Elephie“

<medved> ahoj... hele, mam problém...
<sova> ahoj, co se děje? =-O :-(
<medved> potřebuju si zašít džíny a nevím jakou použít nit. modrou, bílou... :-(?
<sova> a máš na výběr víc nití než modrou a bílou?
<medved> jo. spoustu.
<sova> no já to vždycky dělám tak, že si s džínama stoupnu k tý krabici s nitěma, a pak k nim přikládám špulku po špulce a porovnávam, která nit je nejvíc podobná tý látce ;)
<medved> jo aha... tyjo díky

Komentář: Partnerský vztah intelektuálně obohacuje oba zúčastněné :-)

<a> venku sněží :D
<b> mmnt odestru si
<a> jj
<b> twe
<b> my mame pred oknem strom
<b> jo... a snezi

Komentář: kazdeho prekvapi neco jineho...

<a> To včera mi Kačenka řekla ať jí povím něco romantickýho než půjde spát. Tak jsem jí odepsal něco ať ode mě básničky nečeká, že jí klidně vyfrézuju srdíčko ale fakt recitovat jí nebudu
<Bethan> :-D vyfrézuj mi srdíčkooo :-D
<a> Tobě ne, tobě vysoustružim robertka
<Bethan> ty seš blbej :D

Komentář: ICQ s kámoškou

<JL> se mi zdál šílenej sen...
<Luke> jakej?
<JL> že sem čekal děcko!
<Luke> no a?
<JL> no že já ho čekal
<Luke> lol
<JL> a porodil a místo děcka to byli gumoví medvídci v sáčku od haribo a ještě sem někomu tak smutně říkal "nejez je, vždyť sou moje" :D
<Luke> lol :D

Komentář: k tomu není co dodat, prostě komunikace večer na ICQ :D

<darkcraft> pici zeru si tak bagetu a najednou nesnesitelna bolest
<darkcraft> tak si rikam wtf
<darkcraft> a cumim, sem se kousl do prstu :D

<Drachmonius> tywe normalne hraju Quake III
<Drachmonius> a kocour mi skocil na klavesnici, neco pomackal a zabil nakyho debila raketometem pres celou mapu... skiller

<paces> darkcraft: vazne
<paces> nereknu ti to
<paces> stydim se za to
<paces> ale vyhovuje mi
<darkcraft> hmm
<darkcraft> takze ubuntu :)
<paces> :/
<paces> to sem kurva tak pruhlednej?
<darkcraft> ne
<darkcraft> ale ja neznam jine distro za ktere by se clovek mohl stydet :D

Komentář: no jo, ubuntu ;)

<KFC> matura? vy jste se ucili? :D
<jarcec> jj a podstive

Komentář: Je to poznat...

<a> to woe dneska sem byl stehovat nejaky stoly,a byly tam v tom stolu dvoje sprcky, doma je nafouknu, a pinkám si s nima, a na chodbe, jak mame to paroží uplne u stropu, se mi jedna nabodla, a ted tam visí
<b> lol
<a> njn
<a> ale dneska přijdou známí na oslavu a nejde sundat ani koštětem
<b> lollol

Komentář: LOL

<a> caaaw potrebuju pomooct
<a> umis s NERO START SMART???
<a> halo, ses tu???
<a> potrebuju z 1 DVD ktery ma skoro 8G (film) dat na 2DVD nevis jak to mam udelat?
<a> pomooooooc
<a> hele existujou 8GB DVD???
<a> heeeeej!!!
<a> tak uz jsem na to prisel!
<b> no hura!
<a> takze tu celou dobu ses, ty hajzle?
<b> jo!
<a> tak mi muzes rict, jak se 8G DVD dostane na 2DVD!

Komentář: Dostal me, parchant! ;-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.