Hlášky hodnocené kladně uživatelem „tabooface“

<Kámoška> Náš učitel jednou řekl "člověk je ze 70% voda, takže když příjdeš o holku, tak si řekni - přišel jsem jen o 4 kýble vody"

Komentář: Nemá pravdu? :oD

<a> moje hymna co mi bude hrát na pohřbu je tristram z diabla
<a> hrál bych si ho tam sám, ale víš jak, pohřeb je pohřeb :-D

Komentář: Jo na pohřbu už to tak bývá

<BritnySpears> ahojky prosim vas nevite nekdo co je to win32??? uz se mi kvuli tomu zacina vypinat i PC

Komentář: ....z místnosti PC na Lide.cz

<a> Vzdycky kdyz vecer ukladam deti, nevim jestli je mam ulozit, nebo dat ulozit jako :-))

Komentář: kolega na ICQ

<PSYCHO> by mohli poradat pyrotechnici kurzy pro verejnost kde by se naucili defuzovat zakladni typy bomb :P

<Dibur_X> mam dotaz chipset je na zakladovce?

Komentář: Uspesny absolvent elektroprumyslovky, se zamerenim na hardware PC

<kepac^MNV> tatik prisel... podival se na stul
<kepac^MNV> a prej
<kepac^MNV> v takovem bordelu nechci byt
<kepac^MNV> a odesel .)

Komentář: nekdo hold vi, jak na to :)

<Xyraxea> ti napisu vtip jo?
<Xyraxea> Holčička se dívá na svou maminku, jak si obléká nový kožich.
<drPavuk_kiLLme> Xyraxea: :-D
<Xyraxea> pardon se nejak nezkopcilo cely

<a> TAk kde seženu ten crack na DC++ aby mi to nepsalo všechny sloty obsazené ?

Komentář: Jedna nejmenovana identita na jednom nejmenovanem diskuznim serveru.

<CZiko> normálně dneska jsem si nainstaloval emailový klient a
<luigggi> no ne:-D a? :-D
<CZiko> když mi příjde pošta tak mi na obrazovku příjde sluha a řekne "you have a mail sir":-D
<CZiko> maras
<CZiko> nebo přiběhne pes s obálkou v hubě
<luigggi> :-D
<CZiko> nebo kačenka
<CZiko> uááá:-D
<CZiko> chceš to poslat?
<luigggi> hej nemusíš.:-D
<luigggi> mi maily nechodí:-D
<CZiko> mi taky ne:))
<CZiko> to je poprvé co se těším na spam:)))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.