Hlášky hodnocené kladně uživatelem „tabooface“

<a> uz se dusevne pripravuju ze si zopaknu tretak
<a> btw zacina mi hrabat
<a> vcera jsem kamosovi vysvetloval ze krychle je taky koule, jen ma mene polygonu

Komentář: blizi se zkouskove a delame projekty z pocitacove grafiky...

<pies> hele, mam na disku C soubor pagefile.sys. je skryty, ma 1,6GB a nejde smazat... Nevis nahodou k cemu to je?

Komentář: windows forever

<a> Ty vole, co se stalo!
<b> No co?
<a> Me holky bejvaly koupil diamantovej nahrdelnik!
<b> Tak to je mazeccc, co budes delat?
<a> Seru na to, jdu na lov!
<b> Jako balit nakou jinou nekam?
<a> Ne dmnte, beru malorazku a jdu zabit toho bastarda co ji koupil ten nahdelnik...

Komentář: Vztahy

<a> omg dneska jaxem byl takovej este zkalenej rano, tk sem sel k popelnici vysypat popel z kotle a po ceste tam vidim na zemi hovno jak svine.. rikam si hustyy, no a kdyz sem sel zpatky tak sem do nej slapnul

<Ichey> zjistil jsem, že je lepší mít 3 PC ... protože u Win je dost možné že se pokazí 2 najednou, což se stalo teď

Komentář: umělec =)

<pajinkaxxx> už mě ty sladký konce fakt neberou *3*
<pajinkaxxx> růženka byla sice moc hezká, ale namyšlená že bych jí ten rypák rozkopala :-d

Komentář: vanoční atmosféra

<Xwing> Veselé Vianoce redakcii i ostatným dobrým ľuďom na Zemi.
<Xwing> A neseďte už za tým počítačom a radšej sa venujte svojim blízkym ;-)
<xxx> a co snimi ?

<a> tyvole já sem debil
<a> já poslal kámošovi přání k svátku, je šimona
<a> pak mi došlo že se jmenuje jakub, a šimon je příjmení

Komentář: Jakub Šimon / Šimon Jakub...kdo si to má pamatovat

<a> Nesnáším úterky. Člověk si chce takhle po půl roce ostříhat sám hlavu a když má polovinu vlasů pryč, tak se zasekne strojek.

<flame2014> hmm ludia nemate niekto foto gigabyte ge force 7600 GT zozadu?
<rimrak> to je nejaka nova uchylka ?

Komentář: #fi.muni.cz

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.